Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vampire Diaries kapcsolatok....

Vampire Diaries kapcsolatok. Ki kihez illik/nem illik szerinted?

Figyelt kérdés
Sztem Elenához alap h Stefan, Damonhöz Katherine vagy Rebekah. Viszont Caroline-Klaus nagyonnem :/ és a ti álláspontotok? :)
2012. febr. 17. 20:31
1 2
 11/19 anonim válasza:
jaa :Dxd mert elena ugye korábban mondta hogy ő nagyon bulizós volt, tudjátok még 1. évadban mikor damonnel kiruccantak kocsmázni. :D na én kíváncsi lennék arra mert oké jó új dolgokat tudunk egm szerelmi szálak szövődnek de uncsi h csak damont látjuk bulizgatni... és kár hogy csak márciusban lesz új rész :(( 'magamon kívül vagyok'.
2012. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
mostanában Damon sem viszi túlzásba a bulizást :) túl szerelmes :D én kibírom addig. pláne h lemaradtam, a legutóbbi részt sem láttam. asszem az All My Children az, ott tartottam h Esther megkötöttte azt a fát Elena vérével. talán a 14. rész volt...
2012. febr. 28. 19:50
 13/19 anonim válasza:
azóta már voltak dolgok.:)
2012. márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
És pótolni is fogom a lemaradást csak a meló :S de legalább nem kell várni, egyszerre nézhetél 2őt is :P
2012. márc. 4. 16:32
 15/19 anonim válasza:
már nem kell sokat, jövőhéten jön az új rész! :)
2012. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
tudom, az 1912 :)
2012. márc. 5. 15:38
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is az Elena-Stefan tábort erősítem. Damonhöz nem illik Elena. Sokkal vadabb csaj illik mellé, mint amilyen Katherine. Az se tetszik, hogy Damon ilyen lett, régen olyan vad volt és szexi, most meg már csak nyálcsorgatva lohol Elena után. Még az kell, hogy ő is elkezdjen nyuszikat eszegetni :S . Elena és Stefan pont egymáshoz valók. Caroline és Klaus nekem se jön be. Klaus tényleg jó pasi, de akkor is gonosz! Sose értettem azokat a csajokat, akik a rossz fiúkhoz vonzódnak. Miért jó az, hogy oda vagyunk valami gonoszért? Klaus egy gyilkos, aki szándékosan és élvezetből ártatlanokat öl, az ilyet, ha ember lenne, már rég börtönbe csukták volna, sőt Amerikában már ki is végezték volna. Caroline túl jó és kedves hozzá. Én mondjuk Matt-el jobban bírtam, de Tyler se rossz... Caroline pedig hülye lenne, ha megbocsátaná Klausnak amiket művelt, pl. meg akarta ölni Elenát - nem is egyszer, Tylert hibriddé és ezáltal szolgájává tette, őt is majdnem megölette vele. Szóval ezek után nem hiszem, hogy mondjuk én képes lennék beleszeretni egy ilyen pasiba.

Az viszont tényleg tuti lenne, ha Elena bepiálna és valami hülyeséget csinálna. :P

Amúgy én hallottam egy olyan pletykát is, hogy Elijah beleszeret Elenába. Nekem már kicsit sok lenne, ha már Elijah is belépne az "Elena-imádók-klub"-jába, de érdekes elgondolás. Véleményetek?

2012. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Egyetértek. Caroline-t nagyon meggyűlölném ha megbocsátana Klausnak, bár sztem egyáltalán nem jó pasi...

Igen, ezt mondtam is h Katherine illik Damonhöz. De sajnos egyhamar nem fog előjönni Kat a sorozatban. Elijah? ezt nem hallottam, de esélye sincs. öt egyébként bírom :) inkább Bonnie-ba legyen szerelmes XD

azt viszont nem bánom h Damon nem olyan r*hadék mint volt :D

2012. márc. 6. 11:21
 19/19 anonim ***** válasza:

Elena + Damon

Caroline + Klaus

Bonnie + Stefan (tuti nem lesz de én megnézném mire jutnak)

Rebekkah + Matt

2012. máj. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!