Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondanátok yaoi/shounen ai...

Mondanátok yaoi/shounen ai alap animét/mangát amit illik megnézni ha fan vagyok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Junjou Romantica

Sekai-ichi Hatsukoi

2011. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezeket már láttam :)...és kinek mi a kedvenc yaoi mangája/animéje
2011. aug. 13. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Mangák közül nekem a kedvenceim a Finder Series, Sakura Gari (de ezek csak angolul vannak meg), Color, Fujimi Orchestra, Koi wa Ina Mono Myouna Mono, Koisuru Boukun, Okane ga Nai!, Seito Kaichou ni Chuukoku, Sex Pistols, Shounen Zanzou, Under Grand Hotel (de ez már a durvábbak közé tartozik), Darling, Suki ni Nacchan Ikenai Hito, Suteki Mountain Man, animék közül pedig a Junjou Romantica
2011. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha tudsz angolul akkor a Bukyou na Silent, Author's Pet, Junjou Romantica és a Sekai-ichi Hatsukoi mangát is olvasd el. És ha még nem láttad akkor shounen ai van a Loveless szintén mangába de az anime is jó :)
2011. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ai no kusabi :XXXXX
2012. jan. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

manga: rengeteg van, de yaoiordenen is

( [link] )

kedvencek hm...

The Tyrant Who Fall in Love, Sadistic Boy, néhány fanmanga yaoi (Bleach-es, Kuroshitsujis- ill. Black Butler x3)

2012. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a No.6-ot mindenképpen nézd meg...bár nem yaoi kategória (nem annyira durva), de rohadtul aranyos, és a sztorija is jó!!^^
2012. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
No.6 tényleg *-* arra az animére nincsenek szavak *-*
2012. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!