Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vampire Diaries kapcsolatok....

Vampire Diaries kapcsolatok. Ki kihez illik/nem illik szerinted?

Figyelt kérdés
Sztem Elenához alap h Stefan, Damonhöz Katherine vagy Rebekah. Viszont Caroline-Klaus nagyonnem :/ és a ti álláspontotok? :)
2012. febr. 17. 20:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én személy szerint az Elenát a Stefannal utáltam eggyütt, angyon idegesítőek tudnak lenni, ráadásul Stefant alapbol nem birom. Sztem az lenne a jó, ha Elena Damonnal jönne össze(ismert okok miatt)

Én nagyon szerettem a Tyler-Caroline kapcsolatot, de őszintén szólva örülnék ha összejönne a Klaus-al, mert azt sejtettem h a Klausnak az elejétől fogva tetszik a Caroline, és sztem jót tenne neki egy normális kapcsolat. Lehet jó utra térülne. Imádom Tylert, de sajna elcseszte....

2012. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem Tyler cseszte el. nem ő akart hibrid és Klaus szolgája lenni. Klaus nem érdemelne meg egy olyan lányt mint Car, semmi érzése nincs. lásd a kapcsolatát és körülményeit az anyjával, apjával, Rebekahval és Elijahval! Stefan és Elena természete meg tök hasonló mindketten nyugodt emberek, bár nagyon be tudnak durvulni :D Damon meg kemény, hirtelen... na jó most szerelmes, de hozzá sztem Katherine illik, jobban mint Stefan. :)
2012. febr. 18. 14:04
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem értünk egyet de én csak a vélemyénem mondtam el. Ha mindenkit ki fogsz osztani a véleméynével kapcsolatban nem leszel népszerű.....
2012. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
nee már, én is csak a saját véleményem és álláspontom mondtam el, a hozzászólásodra reagálva, nem oktatlak én ki, miért erőltetném másra az én véleményem? te ezt gondolod, én azt. nem mi döntünk a sorozat történései felett szóval... XD
2012. febr. 18. 21:42
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint tetszik a Caroline-Klaus páros, szerintem Klaus pont, hogy nagyon mély érzésű, különben nem sírt volna, amikor az apja osztotta neki az észt. Én az elején a Stefan-Elena párost bírtam, de most már unom Elenát, valahogy nem jön be a karaktere. Damon-höz pedig szerintem nem illik egy ilyen unalmas csaj, mint Elena. Én jobban szeretem azokat a részeket, amiben a két tesó kapcsolatát feszegetik.
2012. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
egyetértek. ezért is mondom h Elena nem illik Damonhöz. :) Klausnak is lehet h vannak érzései, de egy fszfej. Sosem bocsátom meg neki Jennát, meg Stefannal való "kényszertársulását". és ugye Tyler átváltoztatását. :S
2012. febr. 21. 21:36
 7/19 Rose 1999 válasza:
Az énálláspontom szerint mindkettőtöknek igaza van.... De szerintem a Damon-Elena párosítás tök jó! De nem Elena miatt! Stefan meg egyedül jó vagy inkább akkor mikor a két tesó együtt van! Azok a kedvenceim! :)))))))))) De szerintem visszajöhetne Anna mégegyszer, végleg mert nagyon jók együtt Jeremyvel! Szegény srác... mindenkit elveszített! :( És mit szóltok a Bonnie-Matt párosításhoz?? Sztem a 3.évadban nagyon jól egymásra találtak!
2012. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Bonnie Matt? oO igaz nem láttam még az új részt... de úgy volt h Rebekah ës Matt. de ezek kavarnak mind összevissza XD tisztára mint a barátok közt :D
2012. febr. 24. 22:56
 9/19 anonim válasza:
hát szerinte az elena-stefan páros nem rossz.. de elena karakterét így a 3. évad közepére én is kezdem nagyon unni... tyler-car tetszik de vicces lenne ha klaus és car között lenne valami : ))) damon és elena elég jó páros szerintem mert jól kiegészítik egymást elena unalmas mivoltán meg amúgy sem lehet sokat csodálkozni ha belegondoltok mekkora nyomás és érzelmi teher van rajta pfuh én már a gyogyósok közt lennék.. szóval ők jól kiegészítik egymást nekem csak annyi hiányzik hogy mit tudom én elena karakterét feldobhatnák valamivel.. mondjuk kiakad valamin és elmegy berúgni aztán ki tudja lehet h pont matthez v tylerhez csapódik a végénxd.. de a jeremy-bonnie párost nagyon sajnálom annak úgy szurkoltam :(..
2012. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

igen, a Jeremy-Bonnie páros :/

Klaus Caroline ellen tiltakozom nagyon :S fu az jó lenne, Elena bepiál XD talán mi még érdekesebbé tudnánk tenni a sorozatot mint az írók :D

2012. febr. 27. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!