Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animét ajánlanátok?

Animét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdést is feltettem már, de a válaszolók inkább a kedvenc animéjüket mondták, amik nem feleltek meg a feltételeimnek amiket írtam... kérlek ajánljatok valamit, de vegyétek figyelembe hogy milyen animét szeretnék nézni :)

- ha lehet legyen benne harc

- ne legyen yaoi, hentai stb.

- jó grafikái legyenek (a régi animéket nem szeretem annyira)

- ne legyen túl hosszú (az olyanok mint naruto, fairy tail, one piece túl hosszúak. max. olyan hosszú legyen kb. mint a vampire knight, de ne olyan mint az előbbiek amik ígyis többszáz részesek ÉS még folytatódnak :) )


2012. febr. 5. 13:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elfen Lied ot én is ajánlom: vannak benne harcok, jó a történet és a grafika is, 13 részes, igaz van benne egy kis meztelenkedés de az csak a valóságszerűsítés miatt van

Claymore: sok harc van benne 25 részes és a grafika is jó szerintem, és véres

Sword art online talán: vannak benne harcok ez is kb 25 részes (nem tudom biztosra) és szép a grafika, ez nem véres anime

Blood C: elég rövid, szép grafika , van benne harc, kicsit véres anime

Sengoku Basara: rövid, sok harc van benne, grafika jó, ninjás-szamurájos

2013. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok :)

Brave 10: ez hasonlít a Narutora, sokkal rövidebb

és ajánlom még az Avatar The Last Airbender: igaz nem anime de olyan hatású, van benne jó sok harc, grafika jó, elég hosszú(62 részes kb, nem biztos)

ennyi jut most eszembe

ja és egy animésnek szerintem meg kell ismerni különböző stílusú animéket és nem leragadni egy stílusnál:)

jó válogatást:)

2013. márc. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!