Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animét ajánlanátok?

Animét ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdést is feltettem már, de a válaszolók inkább a kedvenc animéjüket mondták, amik nem feleltek meg a feltételeimnek amiket írtam... kérlek ajánljatok valamit, de vegyétek figyelembe hogy milyen animét szeretnék nézni :)

- ha lehet legyen benne harc

- ne legyen yaoi, hentai stb.

- jó grafikái legyenek (a régi animéket nem szeretem annyira)

- ne legyen túl hosszú (az olyanok mint naruto, fairy tail, one piece túl hosszúak. max. olyan hosszú legyen kb. mint a vampire knight, de ne olyan mint az előbbiek amik ígyis többszáz részesek ÉS még folytatódnak :) )


2012. febr. 5. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hátt......

-Highschool of the dead - 16+ zombis anime, 12 részes (vagy 13?)

-Soul eater - bár ez is van vagy 5O rész.

-Chrono Crusade - asszem 24 rész

-Hellsing - állítólag 13, nem láttam

-Zombie loan- 12 (vagy 13) részes, zombis

2012. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első vok:

Amúgy jó az Elfen Lied is, csak abba vannak kicsit perverz jelenetek is, és véres is. De viszont a Naruto az jó anime, csak telenyomták Fillerekkel. Talán még tudom ajánlani a D.gray man-t. Ezen kívűl jó a Death Note is, csak az inkább ilyen rendőrségis, nem harcos, ha a krimi érdekelne véletlenűl, ott a Detective Conan, Egy kicsit több részes a Full Metal Alchemist (testvériség és böcsek kövének nyomában), vagy aFull Metal Panic, de ezek kicsit hosszabbak (de azt hiszem 1OO alatt talán, de már véget ért a sorozat, szóval nem 234, meg ilyen hosszú). Van az Inuyasha, meg a Dice is, de ezek végül is régiesebbek, és hosszúak. Viszont elég jó a Dragoon Ball is, de ez régies(ebb) és több részes. Jó, tudom sok olyat írtam, ami nem biztos hogy megfelel, de legalább tudsz válogtani. Ha érdekel ismertető is szólj!

2012. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Code Geass, Ao no Exorcist(animeaddicts-on blue exorcist-ként találod meg) Brave10 (még nem ért véget a sorozat de azthiszem 12 részes lesz) Kuroshitsuji az 2x 23-4 részes
2012. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

az is lehet hogy már mondták: Hakuouki

Harc: van benne

Hentai,yaoi: nem nem az

Grafika: nekem bejött nagyon tetszik

Hossz: két évad van. mindkettő tizenvalahány részes, de 15 alatt.

Nekem tetszett az anime, de ez rajtad múlik, sok olyat olvaastam akinek nem tetszik. de azért nézz bele. :)

2012. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pandora Hearts

Darker Than Black

Black Lagoon


Remélem segítettem!^^ Amúgy minden feltételnek megfelel, ugyanis: nem perverz, hentai, yaoi, yuri stb.... Nagyon szép grafikájú animékről van szó. Nem túl hosszúak sem!

2012. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
[link] vannak műfajok,megjelölheted hogy milyen kell. én legtöbbször innen keresek animét. de az online filmnézése angol szokott lenni. anime címét beírod google-ba, megkeresed megvan-e magyar felirattal és már nézheted is :)
2012. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6.válaszoló vagyok. :D még van ilyen is: [link]
2012. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

kuroshitsuji (2 évadja van és mindkét évad 50 rész körül van, de érdemes végig nézni, észre sem veszi az ember és már vége is) :) a grafika kiváló

Togainu no chi 13-részes imádom :D ez egy 2011-es anime nagyon jó grafikával és eredeti sztorival , olyan mint egy akciófilm :)

2012. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a kuroshitsuji első és második évadja tesz ki sztem 50 részt kb.. nem külön-külön
2012. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A Fulmetal alchemist nagyon jó, van benne harc és kb 50 rész.

A Death Note a mésik kedvencem, az is nagyon jóó

2012. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!