Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen animét ajánlanátok?

Milyen animét ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg folyamatosan nézem az Ao no Exorcistot (Kék ördögűző - uShop), valamint a Bleachet és a Naruto Shippuut (amikor épp nem fillereznek, mint most), de nem találom a megfelelő animét. Az Exorcist jó, de nincs meg benne az, ami mondjuk a Fullmetal sorozatokban megvolt. A Death Note stílusához hasonlók is jöhetnének, de ilyet sem találok. Mindenhol csak ecchi meg yaoi, amik biztos jók, de nem az én ízlésem egyik se. Egy jó akció anime kéne, harcokkal, és olyan érzésekkel mint a fent említett sorozatokban. Láttam már a Highschool of the Dead-et, szóval az kiesik. Válaszokat előre is köszi :)
2011. szept. 24. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a Claymore, meg az Inuyasha.
2011. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a Claymore ígéretes köszönöm. :) Inuyasha nálam már lecsengett :D
2011. szept. 24. 23:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Gundamhoz mit szólsz?
2011. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Highschool of the Deadet még nem láttam, de elsőre hasonló lehet, mint a Gantz. Annak filmje is van (part 1 ezidáig), meg a mangának még mindig nincs vége, 10000x jobb, mint az anime, úgyhogy ha van kedved olvasni is, csak ajánlani tudom. De komolyan, b@szott jó. :D
2011. szept. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A mechákat sajnos nem bírom :( A Gantz animét láttam, a mangát nem olvasom, mert kicsit hosszú nekem, bár tudom, hogy valószínűleg jobb, mint az anime, hisz ez mindig így van. :D A Highschool of the Dead más stílus, ott zombik vannak és diákok veszik fel velük a harcot. Egész jó, azt ajánlom mindenkinek, aki még nem látta. :)
2011. szept. 24. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Mangát ajánlok, mert animét nem nézek :o)


úgy két hete találtam rá, úgy megtetszett, hogy rögtön írtam is róla egy cikket ami nagy szó- ez utóbbi-, ugyanis lányként nem feltétlenül éltető elemem a shounen-seinen műfaj.


Isayama Hajime: Shingeki no kyojin


Keress rá és garantáltan leesik az állad. Nagyon ütős lett, végig retteged az egész történetet. Nem egy DN, sem Naruto a többit meg nem láttam, de az biztos, hogy nagyon de nagyon jó!

2011. szept. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a D.Gray-man, ha szereted a nyálas dolgokat akkor még Vampire Knight,a Fairy tail, vagy még az Angel Beats
2011. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!