Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen animéket tudtok amikben...

Milyen animéket tudtok amikben szexi pasik vannak?

Figyelt kérdés
mint példál ebben Hakuouki Shinsengumi Kitan ilyen hasonló szexi felső test
2012. jan. 10. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kaichou wa maid-sama

Ouran high school host club

Hát most hirtelen ennyi jutott eszembe xD Ilyen későn már nehéz gondolkodni xD Majd még írok később, ha eszembe jutnak.

2012. jan. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minden animében van szexi pasi xD Pl naruto shippuuden: Deidara, Sasuke, Itachi, Sasori (bár sasorinak nencs izmos felsőteste, mert báb, mégis nagyon szexy xDDD) bleach: Ichigo meg még sokan xD wolf's rain : Kiba és Tsume nagyon jól néznek ki xD


De amit beírtál arra legintább Sasuke (nagyon utálom) hasonlít

2012. jan. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És igen, narutomániás vagyok, mint az emberek 80%-a xD
2012. jan. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Peacemaker Kurogane!
2012. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ichigo ?(Bleach) , Uryuu? (Bleach) , Naruto ? (Naruto Shippuuden) , Sasuke ? (Naruto Shippuuden) , Kisame ? (Naruto Shippuuden), RIN ? (Ao No Exorcisto) , Mephistoo ? (Ao No Exorsicto), Yukioo ? (Ao No Exorcisto) , Luffy ? (One Piece) , Goku ? (DBZ) , Vegita ? (DBZ), Apollo ? (Seuse No Aquarion) , ED? (FullMetal Alchemist : Brotherhood), Mustang Taicho (FullMetal Alchemist : Brotherhood) , Inuyasha ? (Inuyasha) , Ginta As "Fakopáncs" ? (Deadman Wonderland) , Kiyomasa Senji As "Holló" ? (Deadman Wonderland), Yoh Asakura (Shaman King) , Zeke Asakura (Shaman King),


Igazábol a menőbben kinézö alakokat irtam ki az animékböl amiket láttam és emlékszek rá , mivel fiu vagyok neked nemtudom mi "szexi" szerintem ök a "Menőbb" kinézetűek .

2012. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fruits Basket
2012. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek amiket írtatok ha tudtok még akkor írjatok :)
2012. jan. 14. 21:02
 8/12 anonim ***** válasza:

A Katekyo Hitman Reborn tele van jótestű maffiózókkal . (A Varia orvgyilkos osztag, a Cavallone és Vongola családok majdnem minden tagja)

Hetalia OldFritze, A valóságban nem is, de a mangában helyes.

Ai no kusabi(yaoi anime) Iason és Rikije.

Kaleido star Leon Oswaldja.

2012. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dragon ball.
2012. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Brave 10

Nurarihyon no mago

D. Gray man

Heart no Kuni no Alice: Wonderful Wonder World - ez egy movie, és sajnos még nincs hozzá magyar felirat (vagyis én még nem találtam)

Inu x boku ss


Ezekben is vannak helyes pasik, de az alapsztori szerintem iszonyú:

Uta no Prince-sama: Maji Love 1000%

Kin`iro no Chord: Primo Passo

2012. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!