Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film? Felismeri...

Melyik ez a film? Felismeri valaki?

Figyelt kérdés

Két jelenet nagyon megragadt bennem és szeretném újra megnézni a filmet:

Élőszereplős fantasy kalandfilm. Egy csapat vándorolt benne valahova :S

Csak 2 jelenetre emlékszem:


1. a varázsló (szakáll, süveg) megszerezte az Idő Homokját -egyedül ment el érte- és a markában vitte visszafelé (mekkora marha..). Egy szakadékon kellett átkelnie, ami fölött két kötél volt kifeszítve.

Az egyik kötélen a lábaival araszolt, a másikba kapaszkodott ... a homokos kezével. Persze kifolyt belőle az idő homokja, ő lezuhant és meghalt...



2. Egy középkorú férfi (félmeztelen, kigyúrt - gondolom a főszereplő) egyedül maradt a csapatból és ment fölfelé egy veszélyes helyen, ami olyan volt, mintha egy csigaház belseje lenne. A falak vajszinűek és valahogy "puhák". Fáradtan nekidől az egyik falnak, és átzuhan egy terembe, ahol a falakon tüskék vannak. és elkezdenek felé közeledni...


ennyire emlékszem. Keresgéltem a Disney élőszereplős fantasy filmjei között, de belenézve egyik sem az o_0

Biztos hogy tv-ben láttam és valamikor 1992-1997 között (5-10 évesen).


2012. jan. 2. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tudom.
2012. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na jó megírom.


[link]


[link]

2012. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

TYŰŰŰŰŰŰ!!!! Nagyon köszönöm Neked!!! :))))))

nem is pont olyan, mint amire emllékeztem XD

pedig ez biztos, hogy az!!!!

nagyon-nagyon köszönöm!!!

legyen nagyon szép éved!!!!

2012. jan. 3. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!