Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kellene egy film címe. Valaki...

Kellene egy film címe. Valaki felismeri?

Figyelt kérdés
Egy emberről szól aki nagyon szeretne asszem kosarazni tanulni de nem csinálja jól és egyszer egy árus ad neki egy cipőt amitől mindig bedobja a lasztit...elég régi és nem tom a címét...:/ valaki aki tudja pls... (a csávó egyébként néger)
2009. dec. 5. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Láttam én is.
2009. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy rémlik, mintha a "cipő" benne lett volna a címében. Ezzel a kérdéssel most jól felpiszkáltál, most idegesít, hogy nem jut eszembe a címe, pedig láttam többször is.
2009. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg ez lesz az:


"A csodacsuka"

Like Mike (2002)… Lil' Bow Wow, Morris Chestnut, Jonathan Lipnicki, Jesse Plemons, Anne Meara, Da Brat. Youngster Calvin buys a magical pair of sneakers that were once worn by Michael Jordan. The shoes transform the kid into a professional player with a fictional NBA team called the Knights. Karl Malone has a cameo.


Ez meg hasonló:


"Ernest nagy dobása"

Slam Dunk Ernest (1995)… Jim Varney, Kareem Abdul-Jabbar, Jay Brazeau. Local player struggles to make his neighborhood team until a basketball angel lends him some magic shoes. Fourth film (and hopefully last) in the "Ernest" series.


Amúgy itt a forrás:

[link]


Fél órám ráment... Én se vagyok normális...

2009. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ÁÁ bocs :P de köszi xD csak az a baj hogy nem az :/
2009. dec. 5. 22:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval van egy néger csákó és (idősebb mint 20 asszem) hiába akar kosarazni nem tud...de elmegy egy boltba? vagy nem tom és az árus asszem dumál vele hogy ott az a cipő de ő nem viselné mert bajt hoz rá meg ilyesmi...de elviszi és azt felhúzza aztán meg mindíg ha dob egyet bemegy...de ha leveszi a cipőt mellémegy...van egy rész benne amikor a kislányára felhúzza dob egyet a kiscsaj és bedobja cseszett messziről..nem tom beugrik e :/
2009. dec. 5. 22:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Varázscsuka a film címe ez 100%
2009. dec. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
éis ezt a filmet keresem már egy csomó ideje de azóta szerencsére már láttam :D
2009. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nemtom, én nem láttam , és nem is akarom:)

De az említett linken ott kell lennie a filmnek, csak angol szinopszisok vannak.

2009. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

itt a link.amúgy állítolag január 1.-jén fog menni azon a "gyerekcsatornán a KidsCo-n.

2009. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
YEE elvileg az lesz az x) köszi
2009. dec. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!