Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippudeben ki Tobi...

Naruto Shippudeben ki Tobi ill. Madara?

Figyelt kérdés
Most a manga szerint vagy kulon tobi es madara is,de ki melyik. a maszkos es sharingan/rinnegan-os madara ,es a masik tobi??? De tobi ki??? Es melyikuk volt a shippudenben aki tobit jatszota a akatsukiban?
2011. dec. 28. 17:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
asmo6 én is pont erre gondoltam , hogy Tobi igazából Obito.
2012. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 asmo6 válasza:
Miután rájöttem hogy Tobi nem lehet Madara mert nem lehet kettő belőle csak ha már meghalt ezért már én is Obitora gyanakodtam mivel őt megemlíti a manga is holott semmi jelentősége nem volt, akár így ki is hagyhatták volna belőle ezt a részt.De így összekapcsolódna a történet.
2012. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 renato-n válasza:
a mangába volt....a maszkos tobi/madara egy rohadt jó téridő jutsu-t használ,jobb a 4. és a 2. hokage-énál is...ha tobi obito lenne akkor hogy szerezte meg neki az első hokage dns-ét?meg ott volt még hosszú hajjal amikor azt a szar valamit hordja a hátán(sharingan van rajta,lapos és olyan alakja van mint egy gitárnak)és most hogy megint elkezdődött a háború megint ott volt rajta de most az idősebbik énjén....mondták a mangába hogy még az uchihák közt is kiemelkedően erősebb chakra-val rendelkezik mint a többiek,és hogy ezt az is mutatja hogy még él....obito nem tudna iyen erős lenni hogy egyszerre 5 bijuut irányítson+ itachi megtalálta és mondta hogy ő madara,jiraya meg mondta hogy a kyuubi-s támadás mögött szerinte csak uchiha madara állhat(mivel tudta az egész történetét pl.:hogy örök mangekyou-ja van,a chakra szintjét meg ilyesmi),akkor a kyuubi is mondta hogy inkább naruto mellé áll mint madara mellé.több nem jut eszembe
2012. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 renato-n válasza:
*szerezte meg az első hokage dns-ét
2012. jan. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
szerintem madara speciális klónja
2012. márc. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Godmen válasza:
Én egyre inkább gyanakszom danzora, mert irritálóan gyengén harcolt sasuke ellen, és neki igazából indítéka is van a falu ellen, illetve elég furi az egész, hisz ha belegondoltok, obitonak se indítéka nincs az egészre, se ereje, hisz az a szikla összeroncsolta az egyik szemét, a másikat pedig khakasinak adta, bár a manga részből mint kiderült, tobi és khakasi szemei elég nagy összhangba vannak. tényleg csak találgatni tudok, de ha találgatásról van szó, akkor inkább danzu, vagy aki még szóbajöhet az orochimaru, az a szívós krapek, bár az is kissé elképzelhetetlen a személyisége miatt. Szerintem danzu lesz de majd kiderül:D lehet hogy az izanagi álltal még volt egy rejtett szem mondjuk a hátsóján, és túlélte:D
2012. aug. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Sasuke12 válasza:
[link] itt szerintem látszik hogy ő Obito de amikor Kakashi használta a Kamuit akkor Tobinak is megjelent. szóval Tobi Obito szerintem...
2012. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
szerintem nem obito mert amikor kakashi meghal pein elleni harcban (majd feléled kakashi) akkor látja obitot,rint,minatot a túlvilágon
2013. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem igaz mert csak az apját látja a túl világon fehér agyart és vele beszélgetett csak megjjelent előtte egy kép róluk
2013. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
de biztos hogy Obito Tobi mostmár énis láttam és maga madara mentette meg obitot a haláltól
2013. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!