Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippudeben ki Tobi...

Naruto Shippudeben ki Tobi ill. Madara?

Figyelt kérdés
Most a manga szerint vagy kulon tobi es madara is,de ki melyik. a maszkos es sharingan/rinnegan-os madara ,es a masik tobi??? De tobi ki??? Es melyikuk volt a shippudenben aki tobit jatszota a akatsukiban?
2011. dec. 28. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Tobi maga Madara uchiha

Majd mikor elveszi konantol a rinengant lesz ujj maszkja

2011. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Azt nem tudni, hogy Tobi ki is valójában, de az már biztos , hogy nem Madara , mert őt már feltámasztották.

[link]

2012. jan. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

1sö vagyok

LoL!!!

mangát csak 630ig olvastam de aszem tovább fogom ezekután !

2012. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
koszonom a 2. ironak !!!!
2012. jan. 1. 14:18
 5/24 renato-n válasza:
de tobi madara.akit az edo-tensei-el feltámasztottak az a fiatal madara...azért nem szállt küzdelembe kabutoval tobi.látta hogy ő van a sírba jó pár évvel fiatalabban,és hát sokkal erősebb fiatalon....de tobi és madara ugyan az
2012. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló vagyok. renato-n te meg ezt honnan vetted? A mangában nincs ilyesmi leírva.
2012. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 asmo6 válasza:
ez hülyeség már bocsánat de csak azokat lehet feltámasztani az edo tensivel (nem t'om hogy jól írom-e) akik már meghaltak és mint látod tobi még él és virul az igazi madara meg tényleg meghalt eddig én is azt hittem hogy madara de most már tudom ogy nem én szerintem tobi valójában obito lesz kakashi volt csapattársa talán valahogy túlélte hogy ráesett pár tonna szikla és valamiért konoha ellen fordult és ez még magyarázhatja is azt hogy amikor a fél maszkja leesett miért volt ráncos azért mert félig összenyomta a szikla és ezek a ,,heg'' féleségek így maradtak meg ha levenné a maszkját akkor a másik oldala meg sima bőrű lenne.De ez csak feltételezés.
2012. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

van benne valami, de akkor azért tudta betenni magának a rinnegant mert nem volt meg az egyik szeme?

mivel azt kakashinak adta.

2012. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8. te madarát kevered obito-val
2012. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

de 20:39-es is mond valamit.

bár valahogy furcsa...tudom, hogy tobi madara, de kiváncsi vagyok már....remélem vki leszedi róla azt a maszkot végre.

2012. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!