Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó zombis filmek vannak?

Milyen jó zombis filmek vannak?

Figyelt kérdés
Walking Dead című sorozat lenne a mérce.Romero műveit egyáltalán nem ismerem,de a zombi téma nagyon érdekel.Paródiákat ismerek,azokat nem kérnék.Ne legyen túl régi,nem baj ha remake,csak legyen tényleg jó!
2011. aug. 8. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én írtam,hogy szar.Túlértékelt rendező,a filmjei sablonosak,az effektek gagyik.Rendben,egy zombis film nem tud nem sablonos lenni,de azért az ő filmjeinél még én is eredetibb ötletekkel állnék elő.

Annyiban emelem meg a kalapom előtte,hogy ő indította el viszont ezt az egész zombifilm "kategóriát".


"Aki meg írta, hogy Romero szar.. Na annak nincs élete !"


Ezen a kijelentésen csak nevettem.Mert nem szeretek egy sehanyadrangú amerikai zombifilmrendezőt?Mert nem a valóságshowkon élek,mint nagyon sokan manapság?

Szerintem épp ellenkezőleg,aki álló nap az ilyeneket nézi,annak nincs élete.

2013. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 soldierdan ***** válasza:

Nyugodtan nevethetsz tovább hidd el senkit sem érdekel. Nem tudom ,hogy te ugyan arról a Romero-ról beszélsz aki a 70-es, 80-as években rendezett mert a filmek amiket akkor csinált lehet, hogy ma sablonosnak tűnik de akkoriban ez volt minden ! Sokan elkövetik azt a hibát, hogy mai szemmel nézik a filmjeit és emiatt nem tetszik. Különben is Romero nem 20. rangú filmrendező hanem egy egész jó. Ha nem hiszed kérdezz meg másokat is (ne barátokat akiknek fingjuk sincs róla) mielőtt ekkora hülyeségeket írsz !



Ui: A valóságshow-s és egyéb média baromság hogy jött ide ?

2013. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 denis123 válasza:

Ott van a resident evil, holtak hajnala,holtak napja,holtak földje,a horda,a halódtak légilyolya,náci zombik,én legenda,

haláli hullák hajnala,28 héttel később, szájlent hill,zombilend ami van y8.com on játékba is, és még szeptemberbe kijön a world war z.Jó szórakozás hozzájuk én a resident evilel kezdeném. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

2013. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

aki azt irta hogy a 28 nappal később nem zombis hanem fertőzős az egy kis kiba..szott pic.sa akkor mik a zombik baz.zeg nyulak

azok is megfertőzött emberek akik emberhusit zabelna oszt tső....

2013. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 soldierdan ***** válasza:
Kedves utolsó úgy látszik te nem vagy tisztában a zombi szó jelentésével. A ZOMBI egy hulla! Halott élettelen rothadó test mely vissza tér a halálból, hogy megegye az embert. A 28 nappal illetve héttel későbben pedig tudtommal egy halott sem kell ki a sírból illetve a fertőzöttek pár golyóval elintézhetőek.
2013. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!