Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplók tényleg ennyive...

A Vámpírnaplók tényleg ennyivel jobb feliratosan?

Figyelt kérdés
Mindenki arra panaszkodik, hogy milyen rossz lett a szinkron és a fordítás.
2011. júl. 30. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szörnyű,bár én az első évadnak a felét magyarul néztem meg,de mikor meghallottam angolul,hát valami hihetetlen szar volt a magyar hang,azóta csak feliratosan nézem,ezerszer jobb.Nézz meg belőle 1-2 aztán eldöntöd te,hogy neked melyik tetszik
2011. júl. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én az első évadot feliratosan néztem. Szerintem sokkal jobb, mint szinkronosan. Mondjuk én amúgy is jobban szeretem feliratosan a filmeket :)
2011. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezerszer jobb eredeti hanggal, felirattal.
2011. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Én eddig az RTL-en néztem magyar szinkronnal, de akkor elölről kezdem felirattal. =)
2011. júl. 30. 13:27
 5/7 KiaraMira ***** válasza:
Tényleg!!! Hihetetlenül más az eredeti hanggal!! Sokkal jobb! imádom. És valóban nagyon rosszak a fordítások :/:/
2011. júl. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam az bosszant, hogy nézem magyar szinkronnal most, hogy megnéztem még angolul, és észreveszem, hogy mennyire félrefordítanak valamit. Vagy van valami vicces, amit Damon mondott, és félrefordítják.

És igen, a magyar hangok hihetetlenen rosszak. Talán Damon és Caroline hangja még elmegy, de Elenáé elviselhetetlen. (Főként, amikor Katherine-t szinkronizálja.)

2011. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is nagyon szar pedig az első 2 évadot szinkronosan néztem. Mikor feliratosan eljutottam most a 4.évad 9-részéhez akkor azt mondtam elkezdem még1x fúú hát akkor azt gondoltam vagy sehogy nem nézem meg mégx vagy angolul magyar felirattal. Sokkal idősebb szerintem a magyarhang mint alapból a szereplők. Szóval szar magyarhanggal.
2012. dec. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!