Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett a Harry Potter vége?...

Mi lett a Harry Potter vége? (nagy vonalakban)

Figyelt kérdés

Csak az első részt láttam, igazából hidegen hagy a dolog, de valahol mégis kiváncsi vagyok:D

Meghalt? Ha igen, hogy? Voldemort ölte meg?

Akikre még emlékszek: Ron, Malfoy, Hermione. Velük mi a helyzet?:D

Nem kell részletes beszámoló, mindenkiről 1-1 mondat bőven elég:)


2011. júl. 26. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
harry kicsinálta voldemortot amugy film egy rakás szar a konyv egymilliardszor jobb
2011. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Harry nagyon féltékeny lesz Voldemortra mert Voldi nyeri meg a végén a legfőbb szépségversenyt amit a Roxfort-ban rendeznek. Azért is lett volna fontos Harrynek hogy nyerjen, mert a szépségkirálynői trófea volt az utolsó hurcrux és csak úgy lehetett volna elpusztítani ha valaki szervezett keretek között szebbnek bizonyul Voldemortnál. Harry a végén már a saját tükörképét sem képes elviselni és belahal az önmarcangolásba.

Ron a szépségverseny alatt becsalja Hermionét a Tiltott Rengeteg-be és ott análisan közösül vele. Hermióne ennek ellenére teherbe esik, így Ronnak nincs más választása mint feleségül venni, majd amikor megszületik a kis szarcsimbók együtt elköltöznek Romániába ahol Ron masztiffokat tenyészt Hermione pedig egy helyi hajléktalan-szálláson tud elhelyezkedni mint előétel-manager. Análisan közösülni szörnyű bűn, így az aktus közben mindketten elvesztették a varázserejüket.

Hagrid lesz a Roxfort igazgatója, Bolyhoska pedig világraszóló táncos karriert fut be miután felfedezi őt a Britain's Got Talent.


Olvasd el a könyvet b@zdmeg.

2011. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szép kis történetet kreáltál:D De helyette igazán leírhattad volna a rendes sztorit is...:)

Nem olvasom el, és a filmet sem nézem meg, a kérdés alatt leírtam az okát!

2011. júl. 26. 21:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az okát? Hogy igazából hidegen hagy de valahol mégis érdekel?:D Szilárd érv:D


Semmi nem lesz, happy end. Voldi meghal, Harry lesz a HáVéCSé, feleségül veszi Ginny-t, Ron és Hermione valóban összeházasodnak:D

2011. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyjából ennyi érdekelt:D Bár nemtom mi az a Hávécsé, de mind1:D Ahhoz képest h minden azzal volt tele hogy meg fog halni..:D
2011. júl. 26. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyi Vagány Csávó
2011. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaa azt hittem valami varázskifejezés:D Na köszi szépen az infokat;)
2011. júl. 26. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!