Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki el tudná magyarázni...

Valaki el tudná magyarázni hogy mi az összefüggés a Paranormal Activity 1 és 2 között?

Figyelt kérdés
Elég rég láttam az elsőt, most pedig a másodikat. Nem is igazán értettem. Valaki tudna segíteni?
2011. máj. 11. 00:54
 1/4 anonim válasza:
Énis láttam mindkettőt. Szerintem összefüggés csak annyi, hogy mindkettőben paranormális, természetfölötti jelenségek muatatkoznak meg. Azthiszem, az elsőben szereplő nő (aki megöli a férjét a film végén), a másodikban is szerepel. Úgy gondolom ez nem egy "folytatásos" film, a részeknek nincs feltétlen közük egymáshoz. De talán, ha megjelenik a 3. is, okosabbak leszünk. :)
2011. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem a kamera ugyanaz
2011. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A második gyakorlatilag az előzményeket mutatja be, tehát az az első rész, ha ez érthető. A második rész végén mutatják be, hogyan "száll át" a "szellem" az első részben szereplő nőre.
2011. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sztem meg a producer is ugyanaz
2011. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!