Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek, melyik Rocky rész...

Kinek, melyik Rocky rész tetszett a legjobban?

Figyelt kérdés
Én most tartok az 5. résznél. Megmondom őszintén, ha nem nézem tovább az első résznél, nagyot csalódok benne. Az első rész számomra dög unalom volt, de így, hogy megnéztem a többit is, már értem miért sikerült olyan vontatottra. Szerintem nagyon jó kis film mind az eddig látott 5 rész.
2011. ápr. 25. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam az 1. és 6. a kedvenc.
2011. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó tetszett a legjobban, amiben már öreg és étterme van. Tök jó nosztalgikus. :-)
2011. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindegyik tetszik. Olyan, mint egy jól sikerült sorozat, egy mintacsalád életéről. Jó színész ez a Sly...
2011. ápr. 26. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az összes részét imádom! :) 1-6 -ig! A hatodik rész nagyon szép , Rocky már öreg. Nekem mindengyik részben volt valami különleges! :)
2013. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1-4ig tetszett. Az 5-6 elég nagy csalódás volt. A 6. nem üt túl nagyot, nagyon idegesítő volt az a sok nyöszörgés, vittek bele drámát, de valahgoy nem jött át a hangulat. Számomra az a dráma amikor a lelkembe hat, ez sajnos nem igazán jött össze.


Az 5. rész pedig nagyon elcsépelt, látszik hogy össze van csapva. viszont ezt a részt látom sokkal jobban az elmúlás időszakának. Simán elment volna befejező résznek is, dehát valami hülyeséggel mindig meg kell kopasztani a népeket. Egyes márkanevekkel nagyon sokra lehet vinni ha már befutottak, ugyanilyen márkanév a Rocky is. Minden jól sikerült filmet el lehet cseszni egy folytatással.


Szerintem Adrient hiba volt halottnak tudni az utolsó részben. Lehetett volna jó film, ha Adrien még ott áll mellette és tiltakozik a boksz ellen, később pedig támogatja benne. Nagyon szép drámát lehetett volna csinálni belőle. Engem nagyon irritált az ellenfél is, a bíró is, meg a meccs alatti bemondók is. Nem jött be.

2015. okt. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!