Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most hogy vannak ezek a...

Most hogy vannak ezek a dolgok a CSI:Miamiban?

Figyelt kérdés
Nézem a sorozatot, de még csak a 3. évad jön. Nem vagyok izgulós, úgy hogy nem zavar ha tudom a történet végét attól még megnézem mert szeretem. De nekem mindenki össze vissza infót mond. Több dolog nem tiszta. Horatio és Yelina szerelmesek? De ők nem jönnek össze? Eric és Calleigh viszont összejönnek? Eric miért megy el és miért jön vissza? Ők továbbra is járnak? Horatio testvére életben van? Ha igen szerepel a sorozatban?
2011. ápr. 23. 16:25
 1/1 anonim válasza:

Őh, hát, elég érdekes kérdések merültk fel benned, mit nemondjak :D

de azért segítek: Horatio és Yelina nem szerelmesek, csupán sógor-sógornő kapcsolat van köztük :)

Eric-es kérdésre nemtudok választ adni XD

és Horatio testvére életben van, de mindenki halottnak hiszi, és ezért nem szerepel a sorozatban...később 1-2 rsz erejéig megjelenik, majd az 5. évad körül meg is hal

Remélem segítettem valamennyit :D

2011. ápr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!