Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok filmeket? Amik...

Ajánlanátok filmeket? Amik igaz történetre alapulnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 08:35
 1/10 Dave46 ***** válasza:
Kapj el ha tudsz, Chopper
2011. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gyere haza, Andrew

Anyai ösztön

A rettegés háza

Erin Brockovich - Zűrös természet


Illetve volt egy film, se címet, se szereplőt nem tudok, de nekem nagyon tetszett. Egy nő összejön egy férfival, minden rendben nagyjából, gyerek is születik, ám a férfi egyre erőszakosabb lesz, veri a feleségét, gyakorlatilag megerőszakolja, stb. A férfi nyomozó, újra összejár a haverjaival, és megint elkezd szedni szteroidokat, folyton erősít, ezért is kattan be. Időközben a feleség megtudja, hogy az előző feleségét ugyanilyen huza-vona után megölte, és már őt is fenyegette, ezért az életüket féltve elszöknek onnan, ám a férfi megtalálja és hazaráncigálja őket. A haverok tudnak a dologról, de falaznak a pasinak, a munkahelyén egy elismert nyomozó, senki nem gondolná róla, otthon milyen, nem is hisznek a nőnek (aki pedig ismeri, az falaz). Miután majdnem agyonverte a nőt, felbérel két bérgyilkost, hogy öljék meg a férjét. Meg is teszik, de amatőrök lévén nem bírnak uralkodni magukon, és lebuktatják magukat, a nőt is. A nőt meghurcolják, és 20 év börtönbüntetést kap, a fia nélküle nő fel, és haragszik rá, amiért megölte az apját. De amikor betölti a 18-at, bemegy hozzá, és az anya elmesél mindent az apjáról és az életükről (ha jól emlékszem, a film visszatekintés, tehát úgy kezdődik, hogy a gyereknek mesél az anya, és közben mutatják ezeket a képeket, de ebben nem vagyok biztos). Ez igaz történeten alapul, és nagyon tetszett.

2011. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy gésa emlékiratai
2011. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Betépve

Elcserélt életek

Kísértetjárás Connecticutban

Az elefántember

A bal lábam

2011. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előzőből az Elcserélt életeket és az Elefántembert azt nagyon ajánlom.


JFK - A nyitott dosszié (Kennedy gyilkosság)

A halál jele (Igaz történeten alapuló sorozatgyilkos film)

Zodiákus (Ua., mint az előzőnél)


+ 2 db Második Világháborús mini HBO sorozat (ezekben a szereplők létező személyek voltak és az ő elmondásaik alapján készült)


Band of Brothers - Az elit alakulat

The Pacific - A hős alakulat

2011. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az osztály (Klass). Nagyon jó, ajánlom!
2011. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Evilenko.Szerintem nagyon beteg, de jó film.Ja és a kedvencem:Félelem és reszketés Las Vegasban.
2011. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A sólyom végveszélyben, Hamburger hill, Szökés az alcatrazból, Alpha dog, Genya, Hajnali mentöakció, Hid a kwai folyón, Fargo.
2011. ápr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Panda420 válasza:
A szív bajnokai!!!!! Csak ajánlani tudom!Fergetegesen jó film! Nem tudom elmondani hogy mennyire zseniális történet!
2013. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
életrevalók
2013. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!