Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Még néhány évvel ezelőtt...

Még néhány évvel ezelőtt láttam egy filmet, és most eszembe jutott. Mi lehet a címe? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Arról szólt, hogy volt két lány, egy este találkozót beszéltek meg az erdőben, de az egyik lányt nem engedték el. Valami olyasmi volt, hogy apja szerint egy démon megszállta, és annyira megverte, hogy fel sem tudott kelni. Azt, aki elment, Hoop volt a neve, megölték, a másik lány pedig látomás formájában végignézte. A másik lány apját vádolták, aztán éveket ugrott előre, és az életben maradt csajszi visszament abba a városba. Ennyire emlékszem.
2011. jan. 28. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Holdfogyatkozás
2011. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azaz, nagyon szépen köszönöm, már napok óta ez járt a felemben ^^
2011. jan. 28. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár hete ment a tévében..
2011. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én évekkel ezelőtt láttam, egy este ment, akkor indultunk Németországba, és nem tudtam végignézni.
2011. jan. 28. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Talán 2 hete ment a viasat 3 csatornán..Azért tudom,mert végignéztem....Bár jobb filmet reméltem,a reklámja miatt..kicsit csalódtam benne...
2011. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsánat nem a viaston ment hanem a story 4 csatornán ment le.Minden szombaton Nora Roberts filmet adnak le..Holnap is lesz ...
2011. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!