Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legdurvább, legkemény...

Melyik a legdurvább, legkeményebb, legszívbajosabb horrorfilm, amit ismertek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 14:21
 1/8 anonim válasza:
Nekem a Sziklák Szeme első része a tuti.A végén a tévémet is fel akartam rúgni,annyi agressziót rakott belém!!Megölném a rendezőjét is!
2010. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alexander Aja szeriuntem ezt bóknak venné :)
2010. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Paranormal Activity rendezőjét pofoznám fel. Elég durva a film.
2010. dec. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

1.Szerb film

2.Grotesque

3.Mártírok

Mindhármat aberrált beteg emberek alkották,aberrált beteg embereknek,viszont semmi hihetetlent nem ábrázolnak benne,csak a valóságot.

7 nap megtorlás.Ez is brutál,de annyira nem beteg.

2010. dec. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

egyet értek az elsővel. Sziklák szeme. soha nem ijedeztem a horrorfilmek közben, nem féltem utána a sötétben, nem reszkettem miközben a filmre gondoltam. de ennél.. volt ahol lecsuktam a szemem :D

Kiskoromban a kör című film volt a legijesztőbb, évekig a kislány volt akitől féltem, lehet ha most megnézném, már feleannyira se lenne rémisztő.

2010. dec. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a Remalom az Elm utcaban a kedvencem,amitol pedig egesz gyerekkoromban rettegtem az Stephen Kingtol az IT (egy gyilkos bohocrol szol) igy felnott fejjem mar nem olyan remiszto de gyerekkent....
2011. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
35%

Van egy film amit még nem adtak ki, 2006-ban kezdték!

A címe : Spoon Kill (Kanalas gyilkos) A trailere fent van nézzétek meg megéri elég beteg filmlesz (ha kiadják?)

http://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y

2011. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem a kanál horrorra gondolsz? amikor a csákót egy ojan lény üldözi ami kanállal ütögeti, és csak ő látja
2013. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!