Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik a legkeményebb tánc...

Melyik a legkeményebb tánc stílus?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni hogy kinek melyik tánc forma tűnik a legkeményebbnek, legagresszívebbnek? Az én véleményem szerint ez a Krump, mert tele van lendülettel, véleményem szerint ez képletesen szólva az Alfa hím tánca.

Linkelhettek is.

Itt egy példa a Krump-ra: http://www.youtube.com/watch?v=M2tUY-pB4bw


2011. júl. 24. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerint a legkeméyebb táncstílus az amit a Rammstein játszik : Tanz Metal vagyis Tánc metál.
2011. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt írtam hogy TÁNC, ha nem érted akkor nem tudom minek válaszolsz. Ne légy ilyen konzervatív hogy csak a Rock, meg a Ramstain, nyisd ki a szemed a világon nagyon sok más dolog is van ami nagyon kemény és nyerő.
2011. júl. 24. 16:36
 3/8 anonim ***** válasza:

breakdance, a youtube-n milliót találsz belőle...


http://www.youtube.com/watch?v=svw-CR2BSZk&feature=related


lol

2011. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért neked minden stílus tetszik? SP-től kezdve a legkeményebb metálig? :D
2011. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek meg van a saját stílusa, de ettől még el lehet ismerni a másik stílus kiemelkedő előadóit. Ne mondja nekem azt egy Rocker se hogy neki nem tetszik például a profi Break, vagy az Underground bármelyik fajtája. Én Krump-os vagyok, de szeretem a jó Rockot is.
2011. júl. 24. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
a break már eléggé kivan menve jobb helyeken,vagyis több táncstílus van azon belül...hát már régebb láttam ilyen videót(te linkelted azt is),de azelőtt csak láttam hasonló mozdulatokat táncokban,az biztos,hogy amikor végignéztem ezt meg más krump után néztem akkor azt gondoltam,hogy tényleg durvának tűnik,meg a zene is keményebb,néhány kicsit dubstep beütésű,ennél nem kaptam keményebbet.
2011. júl. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19:15 én breakes vagyok és ez pont a legratyibb videó amit küldhettél a b-boyingról(break) b-boy vero (korea) keressetek rá ;)
2011. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az utolsónak:

Milyen B-boy vagy ha nem tudod hogy ez nem Breaking , hanem Krumping? Sokkal keményebb mint a sima break, de minek sértegetnénk egymás stílusát amikor mind a kettő egymás része (Underground).

2011. júl. 30. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!