Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Várjátok már a Tűz és jég...

Várjátok már a Tűz és jég dala című könyv első kötetéből készülő filmsorozat indulását? (Game of Thrones)

Figyelt kérdés
2011-ben fog indulni az HBO csatornán, Game of Thrones címmel. (George R.R. Martin: Tűz és jég dala I: A trónok harca az alapmű) Az HBO honlapján már vannak fent trailerek is a filmről, ha valakit érdekel. :)
2010. nov. 30. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már nagyon várom, de előtte szeretném elolvasni legalább az első részt könyvben, bár erre egyenlőre nem sok esély van. Majd meglátjuk még. :D
2010. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tywin válasza:

Igen :) De az DwD-t még jobban!!!! :D


Kik a kedvenc szereplőid? :D

2010. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon ajánlom az elolvasását, Tolkien után a legjobb fantasy írás, amit eddig olvastam.

Nekem a kedvenc szereplőm Eddard Stark volt, meg úgy az egész Stark család szimpatikus nekem, de mondjuk Tyrion-ról is szeretek olvasni. Ja, meg persze a Fal hős védői. :) Sajnos az 5. könyvre még sokat kell várni, legalább egy fél év még az angol is, hát még a magyar verzió. Ezért is örülök, hogy lesz ez a sorozat majd, meg persze még egyszer elolvasom az összes részt előtte. :)

2010. dec. 1. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
a könyveket letudnám valahol tölteni Internetrõl ?? vagy te hol olvasod?
2011. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!