Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elképzelhető, hogy Harry...

Elképzelhető, hogy Harry Potter tényleg élt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:59
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Azt ÁLLÍTOTTA.

Alap mondatértelmezés, nekem 10 évesen is ment.

Én is állíthatok akármit, valóság alapja semmi...

2010. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
De miért hazudna bárki is?
2010. nov. 29. 19:07
 43/51 anonim ***** válasza:

mert miétrne?

azt állították, 2004ben világvége lesz, mégis itt vagy, akkor ilyen alapon ez miért lenne valós...?

2010. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim válasza:

Na szóval kedves kérdező: Amit elmondtál a varázslókról, hogy nagyon bölcsek és fejlettek voltak, az nem jelenti azt, hogy varázslók is voltak. Sok ilyen film van mint a Hanry Potter-es filmek. Az előző pármondatomra visszatérve, gondolj abba bele, hogy a 15- századba voltak bölcs emberek akik a természet felett álltak, hiszen napjainkban is minden ember a természet ellen küzd, gondolj ilyenkor a halál megelőzésére, vagy a mindennapi életre, esetleg a természeti viharokra. Én ezzel csak azt akarom mondani, hogy voltak emberek régen is akik megelőzték szellemileg a buta embereket. És pár trükkel tényleg a természet felett álltak , gondolom ezért nevezték el őket a természet feletti embereknek.


Kifejteném, nincs olyan párhuzamos dimenzió , ahol lenne varázslat, mivel ez a fizikai törvényeknek ellet mondana. Lehetetlen , kizárt, egyszerűen ilyen nincs! Hamarabb lehetne egy istenben hinni mint egy varázslóban, meg mondom mért, gondolataim szerint vannak fénylények amelyek akkora tudás birtokában vannak mint amit elképzelni sem tud egy ember. És ezek a fénylények gondolataim szerint eltudják érni a , bibliában leírt csodákat, hisz mi isten fogalmának hatalmát csak a bibliából tudjuk felmérni, hiszen azok a leghitelesebb kézírtaok.

2010. nov. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:

És kedves 19:26 válaszoló,


2004-ben nem volt világvége ez tény hiszen még mindig itt vagyunk.


De 2012-2013-ban nagy dolog lesznek , nem mondanám hogy világvége, inkább egy új kezdet,


A Nasa megerősítette a hírt miszerint napkitörések lesznek . Aki nem tudná, hogy mi a következménye a napkitörésnek, röviden elmondom.


A napkitörés hatására minden elektronikai eszköz elromlik! A csipek kiégnek, és hát nem lesz elektromosság.


Nem is tudom még a 19-században lehetett azt látni, róma, hawaj , meg még nem tudom hol, Lehetett látni a északi sarkfényt. HÁt nem csodálatos, az is a napkitörés véget volt.

2010. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

én is tudom.

meg eltolódik kicsit a mágneses mező. bizonyítva!

2010. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Te egy lelkes kisfiú vagy akinek még sokat kell tanulnia és előtted van az élet. Nemsokára rájössz hogy Harry Potter egy kitalált hős és a Mikulás sem létezik.

Ám ettől függetlenül lehet Harry mondjuk a példaképed. Az embernek szüksége van ideálokra, hősökre, példaképekre.


Nemhiszem hogy létezett volna Harry.

2010. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:

Ne mondj ilyet utolsó persze hogy létezik a filmben


És utolsó mért mondtad el neki, hogy a mikulás nem létezik, ? ( ez nem volt szép tőled )

2010. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

persze hogy létezik! úgy mint a mukilás, batman, pókember, szupermen, a mikulás repülő pirosorrú rénszarvasa..még mindig vannak sárkányok ......!!!!!!! és én épp tegnap láttam egy tündért is.. meg egy kerti törpét bikiniben xDDDD

varázslóval még nem találkoztam..de majd szólok ha igen !!!!

-.-""

2010. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim válasza:
Jó de majd akkor tényleg szólj, ha látsz varázslót , meg kell keresnem a bodza varázspálcát, meg a láthatatlanná tévő köpenyt, és a hallottakat feltámasztó követ.
2010. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!