Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elképzelhető, hogy Harry...

Elképzelhető, hogy Harry Potter tényleg élt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 16:59
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért mert nem hiszed el lehettek. Kínában például találtak sárkánycsontokat.
2010. nov. 29. 17:33
 22/51 anonim ***** válasza:
Nézd én eddig értelmes válaszokat próbáltam adni (a katonás) de az elképzelésed tényleg lehetetlen, és röhejes. Ráadásul egyértelműen mindenki a nemleges választ adott, amit te folyamatosan próbálsz cáfolni. Ha nem adsz a válaszolók véleményére akkor minek tetted föl a kérdést?
2010. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

Hol olvastad ezt? Kitől? Rita Vitrol írta neked? :D


(Amúgy a történetet tényleg szeretem, bár a korodra tekintettel... Hány éves vagy? Bár én nem vagyok semmi jónak elrontója, de a 13. fejezet körül, ha még nem jöttél volna rá, hogy mi is az a slash-drarry, akkor ajánlom, hogy keress rá, csak hogy ne érjen meglepetés. Persze ez csak akkor kell, ha beleolvasol egyáltalán/aminek nem látom nagy esélyét/)

2010. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Zsír, egy újabb agyhalott veszett el a liberális mocsokban. GG Zombi lettél, a média által...
2010. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

Tessék itt is vannak: [link]


11 vagyok és én is varázsló szeretnék lenni

2010. nov. 29. 17:42
 26/51 anonim ***** válasza:

Mivel mind a Harry, mind a Potter név elég hétköznapi, kb. mint nálunk a Szabó Tamás, egész biztos, hogy nem csak élt, de él is néhány.

Amúgy persze, hogy elképzelhető, hogy élt, JKRowling elképzelte, ez bizonyítja. Sőt még le is írta.

De az, hogy valami elképzelhető, még nem jelenti azt, hogy valóságos.

2010. nov. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Azért mert 11 éves vagy még nem kell hinni egy sehonnai hírportálnak. Ezt a varázslósdit meg felejtsd el valahogy mert nem a Roxfortba fogsz kikötni, hanem egy pszichológusnál...
2010. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
De ha igaz is lehet, miért ne higyjünk benne? Miért valószínübb egy teremtő isten léte, mint Harry Potteré varázslóé? (varázsolni biztos meg lehet tanulni, eltüntetni dolgokat, meg ilyenek, mondjuk Patrónust varázsolni szerintem se lehet).
2010. nov. 29. 17:52
 29/51 anonim ***** válasza:

Oké, 11 vagy. Így már érthető. Azok NEM sárkány csontok, hanem a dinoszauruszok egy fajtájának a csontjai. Vagy az egész csak hazugság. NINCSENEK varázslók, sárkányok, Harry Potter, mint varázsló, NEM létezik! Biztosan van egy átlagember akit így hívnak, de ennyi.

(Ja, és a kordra tekintettel azt a belinkelt történetet ne olvasd el szerintem, bár nekem édesmindegy...)

2010. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
adok a válaszolók véleményére és köszi a jó válaszokat, meg elhiszem persze. Lehet nem élt vagy él Harry, csak olyan jó lenne.
2010. nov. 29. 17:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!