Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért tartják olyan sokan...

Miért tartják olyan sokan időpocsékolásnak a film- és sorozatnézést?

Figyelt kérdés
Persze úgy is fel lehet fogni, de nekem például Bruce Lee, Van Damme, Jet Li stb. filmjei rengeteget segítettek kiskoromtól kezdve. Miattuk kezdtem el edzeni, valamint bokszolni is és életem egyik legjobb döntése volt. Inspiráltak engem, hogy jobbá váljak, ha nem néztem volna filmeket és sorozatokat régebben, akkor talán sose kezdek el sportolni. Ti mennyire tartjátok értékesnek vagy éppen értéktelennek a filmeket?
ma 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

ez csak személyes vélemény, mert kinek mi, de én is már nagyon kevés időt szánok ezekre, főleg mert szerintem manapság nagyon kevés jó film és sorozat jön ki, gyártják non-stop a szemetet, kb ez a streaming átka


a másik, bár ez is csak személyes vélemény, de én mostanában inkább könyvet olvasok, pont ezért, mert azokban kevesebbszer csalódok mint a filmek és sorozatoknál, könyvben több időt adnak a történet és karakterek kidolgozására, valahogy összecsapottnak tűnik ezek után a filmek és sorozatok, persze van kivétel, de attól még így gondolom

ma 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzád hasonlóan én is rengeteget tanultam a filmekből. Hatalmas műveltségre tettem szerint kedvenceim, a klasszikus hoolywoodi alkotások körében. Nem gondolnám, hogy káromra vált, hogy tizenötször megnéztem a Kettős kárigényt és kilencszer a Casablancát.


Ugyanakkor rengeteg egyéb elfoglaltság van a világon. Sport, nyelvtanulás, kapcsolatok kialakítása és erősítése, tanulás, hobbik stb. A filmek ezektől is vesznek el időt.Meg kell találni az arany középutat.


Álláspontom szerint az általad kifogásolt véleményt hangoztatók a végtelen Netflix-maratonokat űzőket veszik alapul. Ez valóban időpocsékolás, ha nincs semmi mögöttes cél, illetve az élet egyéb fontos területein nincs meg a teljesítmény.

ma 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kedves Vezető ***** válasza:

Utoljára a See-t néztem, most nézem újra, és érdekes, nagyon sok rétege van abban az egymásra utalt világban.

Őszintén szólva, ezt nem tartom olyan jó, izgalmas korszaknak mint pl a 90s/2000s éveket, szóval nekem segít elviselni ezt a korszakot, a játékok is.

ma 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Miért tartják olyan sokan időpocsékolásnak a film- és sorozatnézést?"

szerintem inkább arra gondolnak, amikor valakinek ez tölti ki az életét (és hát nem ritka az ilyen).

ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amikor leülsz a kollégáiddal ebédelni, és semmi másról nem lehet velük beszélgetni, csak hogy melyik karakter melyik sorozatban mit csinált az elmúlt részben és vajon mit fog csinálni a következőben.
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!