Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik streaming szolgáltatóná...

Melyik streaming szolgáltatónál vannak sok horror filmek és sorozatok?

Figyelt kérdés

Pl ilyenek is érdekelnek: Stranger Things, Fekete nyár, Kiút, Castle Rock, Az óra, A múmus, Halálos hallgatás, A rózsa vére, Adsz vagy kapsz, Kampókéz stb.



Legjobb lenne szinkronosan de felirattal is jó.


SCREAM jó de ott sem sincs fent minden.



okt. 7. 21:08
A kérdező szavazást indított:
Netflix
MAX
Amazon Prime Video
Disney+
SkyShowtime
Apple TV+
RTL+
TV2 Play Prémium
SCREAM!
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Shudder
okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kedves Vezető ***** válasza:

Amiket írtál, azok alapján leszűkíthető a kör a Max-ra, Netflix-re, mondjuk Én meg az Apple TV+ t szeretem/tartottam meg már csak a Sci-Fi k miatt.

Esetleg itt is érdemes szétnézned, ha free is szóbajöhet:

[link]

okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

írhatok még hogy valamelyiken mégis több lehetnek az ilyen tartalmak?


Nem tudom az igaz e, hogy az Amazon Prime Videón kevés a magyar felírat is?


Jóbban szeretem a magyar szinkront mint a felíratott de azért úgy is megnézem ha nincs hozzá szinkron.


Szavazhatok is.

okt. 8. 16:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Pl Viasztestek, Hellraiser is nagyon érdekel.
okt. 8. 20:55
 5/6 Kedves Vezető ***** válasza:

Grrrrrr..🤦🙄🤯


[link]



[link]


SZIVESEN !

okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Attól függ!

NETFLIX (2890ft) - egészen sok horror van fent viszont nagyon sok a szenny. sokszor jönnek-mennek a filmek. én csak horror miatt nem fizetnék rá elő [pár film - Platform, Pearl, Evil Dead]

MAX (2790ft) - itt vannak egészen minőségi horrorok is, a nagyjukat már láttam de azért itt is vannak elég gagyik. a horror választékot nem sűrűn frissítik, nagyon ritkán jön új film. csak horror miatt ezt se feltétlen választanám [pár film - Hostel, Insidious, Mi]

AMAZON PRIME VIDEO (1900ft) - sajnos nem rég 1000ft-al emelték az árát így kérdéses, hogy megéri e. emlékezeteim szerint sok jó horror van viszont kevés magyar felirattal és annál is kevesebb szinkronnal [pár film - Kampókéz, Fekete doboz, Múmia]

DISNEY+ (3090ft) - itt nagyon jó horrorok vannak viszont nincs sok. ha érdekelnek az alien filmek akkor mindenképp ajánlom mert itt fent van az összes de egyébként nem ha csak horror. [pár film - Sikoly, Mumus, The Fly]

SKYSHOWTIME (?ft) - itt egészen sok horror van, vannak klasszikusok is, itt tényleg jó a választék. van saját horror sorozata is a yellowjackets annyira nagyon nem híres de brutál jó [A kör, Éjszakai merülés, Ördögűző]

APPLE TV+ (2790ft) - hát itt alapból kevés film van, nem még hogy horror. egyszer fizettem elő rá de konkrétan semmit nem néztem.

SCREAM! (990ft) - ha mindenképp horror kell akkor ez a válasz. olcsó és sok horror van. habár a mennyiség nem egyenlő a minőséggel, azért itt is előfordulnak jó filmek [REC, Fehér éjszakák, Örökség]


összességében én a showtimeot ajánlanám, nem tudom tart e még a 800 forintos akció de az úgy mindenképp megéri. sok jó film van fent


VAGY a screamet!!

okt. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!