Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett ennek a régi...

Éáé kérdése:

Mi lehetett ennek a régi filmnek a címe ? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Keresek egy filmet amit sajnos nem találok. Régen láttam nagyon, kicsi voltam.


A történet valószínűleg az Odüsszeia egyik fajta feldolgozása lehetett, de én így hogy be írtam hogy "odüsszeia horror moovie" semmit nem találtam erről. Kb 6 évesen láthattam, horror film volt. Úgy kezdődött, hogy egy kronikás, gondolom Homerosz elkezdett írni egy tőrténetet, de minél gyorsabban le akarta írni, mert közeledett a veszély talán a szörny ivadekok.

A film is így végződött.


NEM EMLÉKSZEM TISZTÁN A CSELEKMÉNYRE:

A történet annyian volt hogy a hős - feltételezem Odüsszeus (de ez nem fix) hajózik egy ködben az embereivel, és megérkezik egy szigetre ahol van egy isten/ ördög/ vámpír / gorgo/ harpia / sziren - a lényeg hogy SZÖRNY - csaj aki valamit akar a hőstől, és az elbűvölő szörny hölgynek volt több száz vagy ezer szörny gyereke. És talán a hőst, akarta apjuknak megtenni.


Felmerült ismerősöktől, hogy esetleg a Beowulf film, de nem valószínű hogy ez volt. Mert itt az egész film egy szigeten játszódott. (Viszont a Beowulf hasonló ehhez)


Arra is emlékeszem, hogy mintha a hős ölte volna meg, vagy tamadt rá a társaira a film egy pontján mert a szörny nő megbabonázta (bár ez lehet nem történt meg) arra viszont emlékszem, hogy a film a krónikásal ért véget, és mikor befejezte az írást, akkor sejetette a film, hogy jönnek azok a vámpír/ szörny ivadekok.


Köszönjük annak aki megtalálja 🙏🏼



ma 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Odüsszeusz és az alvilág istennője (Odysseus & the Isle of Mists / Odysseus: Voyage to the Underworld, 2008).

[link]


Googled: movie|film+horror+island+boat|ship+fog|mist+monster|vampire+offsprings|children -2005 -1980

ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!