Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik két régi horror lehetett?

Melyik két régi horror lehetett?

Figyelt kérdés

Két eléggé régi horrorfilmet keresek, csak nem akartam külön-külön kérdést kiírni. Azt, hogy mikor jelentek meg nem tudom, de én kb 20 éve láttam őket, szóval ennél biztosan régebbiek.


Az egyik arról szólt, hogy egy nő az erdőben talált valamit a földben, ami épp csak kilátszott, aztán nekiállta kiásni, közben ez a dolog ilyen zöld fénnyel volt jelen a közeli városban, embereket szállt meg, illetve akár gépeket is képes volt működtetni. Volt egy jelenet mikor egy pár az autóban ült az erdőben és látták a távolban a zöld fényt ahol ez az elásott dolog volt, aztán mikor el akartak indulni akkor az autó is nekiállt ilyen zöld fényben úszni, aztán ahogy az autó " megjavult " utána a nőt mutatták, hogy zölden világított a szeme.


A másik pedig amolyan kísértetházas volt. Volt benne egy kislány aki TV-t nézett, de úgy hogy nem volt benne adás, és elvileg azon keresztül mentek át a szellemek, illetve a lány beszélt velük. Aztán először csak úgymond játszottak, például az asztalra tették fel a székeket mindenféle alakzatban stb, utána viszont egyre jobban bedurvultak, ha jól rémlik a végére az egész házat romba döntötték. Aztán azzal végződött a film, hogy egy ilyen kis szállóba költözik a család utána és a végén kiteszik az ajtó elé a TV-t a szállodai szobából.



2022. aug. 13. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első A rémkoppantók Stephen Kingtől.
2022. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1: Rémkoppantók (The Tommyknockers)

2: Poltergeist

2022. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú, ez gyors volt, rákerestem a címekre, és tényleg ezeket keretem, köszi mindkettőtöknek :)
2022. aug. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!