Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek nem túlértékelt a...

Szerintetek nem túlértékelt a Shrek?

Figyelt kérdés

Sokkal jobb minőségű 3d-s animációs filmek vannak, mint ez, mégis ezt sztárolják. Nincs értelmes sztorija, az egész mintha néhány tradicionális motívumot egy turmixba helyeztek volna el. A szereplők is antipatikusak.


Ti mit gondoltok?



szept. 14. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az 1. rész nem túlértékelt. Pont az a lényeg, hogy nem sablonos kliséként alkalmazzák a tradícionális mesemotívumokat, hanem viccet csinálnak belőle, kifigurázzák, meglepő fordulatokkal turbózzák fel.

Sztárolásról amúgy nemigen beszélhetünk, tekintve, hogy több mint 20 éve jött ki. Egyszerűen a popkultúra részévé vált.

szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanúgy, mint a Jégkorszak, az első rész szerethető, kedves kis történet, aztán ahány folytatás, úgy a lejtő és az ellenszenv.
szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kedves Vezető ***** válasza:
19%

De, de mivel a világon mindenhol tudnak azonosulni az elhízott, nem túl jóképű/szép főhősökkel, mindenki ismer egy rohadt idegesítő folyton pofázót, S.T.B. ezért IS népszerű.

Ehhez hozzájön a jópofa, kiszámítható történet.

szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

én is ezt gondoltam mint te kérdező, aztán újra néztem minden részét, és amúgy szerintem egyáltalán nem túlértékelt, van olyan része ami nem annyira jött be, de összességében szerintem nagyon jók


hihetetlen hogy akkoriban mennyi olyan paródiát, viccet bele tudtak rakni amit manapság kitiltanak a mindenhonnan, és ezért baromi jó


tele van olyan poénnal ami modern kori viccek, vagy akkoriban felkapott dolgok, akár politikai akár csak szimpla kis esemény miatt, a mese átdolgozza azt a saját világába, megoldva azt varázslattal vagy szimplán középkori technológiával pl.: paprika spré, ott őrlik a paprikát tekerős örlővel, hát zseniális, vagy a tükör aki egy párkeresői appot akar jelenteni, és úgy választhat magának a király egy hercegnőt...


sok transzi, b*zi, kisebbségi poén is van benne, amit egyből kitiltanának manapság, hát nah, régen ezt szabadott hollywoodba, ezért is tuti gyenge lesz az új rész ami jönni fog jövőre

szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De
szept. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nem túlértékelt. "Nincs értelmes sztorija", ez eleve egy paródia film, nyilván nem a legkomolyabb alkotás amit valaha csináltak, de annak aminek szánták annak tökéletes. Viszont a 3. rész az borzalmas lett.
szept. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!