Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Scarlett Johansson túlértékelt...

Scarlett Johansson túlértékelt színésznő szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek jogos az a felhajtás ami körülötte van hosszú évek óta?

júl. 31. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég jó színésznőnek tartom, vannak jó alakításai, de több olyan filmben is szerepel, ami előbbi teljesítményeihez hasonlítva szerintem szánalmas
júl. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudnál példát mondani?
júl. 31. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel, hogy felhajtás lenne körülötte
júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem tartom különösebben tehetségesnek, de rossznak sem. Átlagos színésznő. Viszont külsőleg átlagon felüli.
júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
68%

"Scarlett Ingrid Johansson (Manhattan, 1984. november 22. –) Tony- és BAFTA-díjas, kétszeres Oscar-díjra és ötszörös Golden Globe-díjra jelölt dán származású amerikai színésznő, énekesnő és modell. "


Ezek alapján szerintem nincs túlértékelve :)

júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég jól nézki, színészkedés nála átlagos, egyetlen egy jó filmet nem tudok mondani róla, amiben nagyon jót játszott volna, szóval igen, túlértékelt


én sem értem honnan szedted, hogy nagy felhajtás lenne körülötte, egyáltalán nincs és nem is volt

aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a szerepei, hanem a megjelenése miatt volt egy időben nagyon felkapva
aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is a filmjei miatt volt rola sok hír, hanem pl a diesney ellen inditott pere, es más más hasoló esete miatt
aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!