Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmesek akiknek elegük van...

Filmesek akiknek elegük van már a Woke jelenségből! Mit gondoltok arról, hogy az új Hang nélkül című filmben a főszereplő egy fekete?

Figyelt kérdés
szept. 5. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Kétlem,hogy ezt az oldalt látogatnák filmes szakemberek...

Mindegy is,hogy ki a főszereplő.Hiszen bizonyára úgyis megeszik előbb-utóbb a szörnyetegek.

szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen filmnél mondjuk tök mindegy a rassz vagy a szexuális beállítottság. Engem az olyan filmeknél, sorozatoknál zavarnak a beleerőltetett négerek, amik így történelmileg hiteltelenek lesznek. Például a The Witcherben baromira zavart, hogy minden második ember fekete, mivel ez egy középkori lengyel mitológiai világban játszódó történet és a középkori Lengyelországban nem volt tele minden négerekkel.


Ezzel az is a problémám, hogy Amerika a saját történelmi bűneit Európán keresztül próbálja meg 'jóvátenni'. Nem b+, ti b.sztátok el a rabszolgasággal, ne a mi történelmünkön, múltunkon keresztül próbáljatok ezalól feloldozást nyerni. A saját történelmeteket hamisítsátok meg!

szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ne feledjük, európaiak hurcolták Amerikába az afrikaiakat.


A Hang nélkül nem az a film amiben zavar az ilyesmi.De...

Írok egy felhábotító példát:

A Setét torony, az kiütött!

S. King regénysorozatának főhősét

C. Eastwood ihlette, még "westernes" korából. Erre ki a főszereplő? Irdis Elba! Nagyon jó színész, de nem lehet Roland mert nem úgy néz ki, kicsit sem, ahogy olvasók milliói és az ilusztrátorok anno elképzelték.

Meg is bukott az egész, bár nem csak ezért. Köze nem volt a történethez.

szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Agymanók 2?

Abban is van már fekete karakter ...

szept. 6. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 És sőt: se nem rasszhoz, se nem LMBTQ-hoz kapcsolható dolog a Last of Us Ellie-ét alakító Bella Ramsey.


Az én saját becslésem (tévedhetek!), hogy úgy nagyjából a játékot kedvelők 90%-a ki van rajta akadva. Nem a tehetségén vagy a munkája minőségén, hanem azon, hogy rohadtul nem hasonlít a játékban szereplő karakterre.


És én azt nem értem, hogy miért gond az, hogy az embereknek ez nem tetszik?! Miért kell mindent lenyomni az emberek torkán és beléjük súlykolni azt, hogy ők a f.szok, ha nekik ez nem tetszik?!

szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!