Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nemrég fejeztem be a Jóbarátok...

Nemrég fejeztem be a Jóbarátok sorozatot és most nagyon szomorú vagyok. Mind a hat főszereplő a szívemhez nőtt és olyan fura, hogy egyszerűen vége lett (tudom, hogy régebbi sorozat). Van más is aki így érez?

Figyelt kérdés

aug. 24. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem. Én már évekkel ezelőtt láttam az egészet de mái napig néha néha elindítok egy részt vagy youtubon nézek részletet. Vannak kedvenc részek és karakterek. Komfort sorozat.


Néha tényleg jó lenne többek közt ezt a sorozatot végignézni úgy mint első alkalommal, újra megszeretni teljesen ismeretlenül.

aug. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne sírjál, én tavaly néztem először, és a közepénél tartottam, amikor Matthew Perry meghalt. Úgy éreztem, mintha egy közeli barátom halt volna meg.

Kezdd elölről a sorozatot! A rajongók mindig újra és újra nézik az egészet.

aug. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg utána a Joey sorozatot is.
aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg újra! :)
aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, majd biztos megnézem mégegyszer, csak olyan fura lesz. Mert ugye sokáig Monica és Chandler nincsenek együtt, pedig én már nem tudom elképzelni őket külön.

Meg az elején ott van Barry is.

aug. 24. 10:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy minden szereplőnek van külön sorozata, Fibit kivéve, így tovább nosztalgiàzhatsz.
aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Furcsa pár sorozaton is jókat nevettem, tudom ajánlani.
aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolj erre, és sokkal viccesebb lesz újra kezdeni:

[link]

aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! =))
aug. 24. 23:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!