Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sikoly 7 tényleg nem az 5....

A Sikoly 7 tényleg nem az 5. és a 6.-ban megismert lány testvérpárról fog szólni, hanem megint a klasszikus részek főszereplői lesznek a központban?

Figyelt kérdés

aug. 21. 13:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Már aki él közülük persze, mert Dewey-t megölték a 6. részben.
aug. 21. 13:32
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagyis az 5. részben ölték meg. Bocs..
aug. 21. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

5. részben ölték meg.

Igen, megint Sidney lesz a főszereplő.

Melissa Barrerát kitették, mert szolidaritást vállalt az izraeli-palesztin konfliktusban az áldozatokkal. Jenna Ortega esetében azt olvastam nem ezért lépett ki, de sokan elfelejtik, hogy ezeket a döntéseket nem akkor hozták meg, amikor bejelentették őket a nyilvánosságnak, hanem hetekkel és hónapokkal korábban. Szóval nem hiszen Jenna Ortega visszatér Melissa Barrera nélkül.

A többiek visszajöhetnek, bár engem személy szerint egyik új karakter sem érdekel. Csak zavaró, mert lezáratlan a sztori, végig az eredeti trilógiát koppintották és a harmadik részük így kimarad.


Amit én hallottam a hetedik részről: Sidney és Mark vannak a középpontban. Olyan horrornak szánják, amiben a szülőkön van a fókusz és a tini gyerekeik vannak mindig felszívódva (szóval a klasszik horror klisé fordítva, amikor mindig a szülők hiányoznak). Sidneyt nem kedvelik a szomszédjai, mert egy ghostface mágnes és nem el akarják üldözni a környékről. Judy Greer azt hiszem egy jelölt volt az egyik karakter szerepére, aki a Sidney elleni gyűlöletkampányt vezeti és vannak összejöveteleik, ahol arról tárgyalnak, hogy hogyan távolíthatnák el Sidet a szomszédságból. De Judy Greer helyett egy másik színésznő lesz. Csak talán vele szivárgott ki a meghallgatás.


Illetve elvileg a Scream 8 esetében lehetséges, hogy visszahozzák Melissájékat.


Nekem a scream reddit meg youtuberek alapján ennyi van meg. xD

aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!