Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik látták a Jóbarátok...

Akik látták a Jóbarátok sorozatot: Ti bírtátok Richard Burket, Monica ex barátját?

Figyelt kérdés

aug. 26. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen, bírom őt. Sajnálom hogy nem maradtak együtt.
aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Nem bírtam. Extrém nyugtalanító volt, hogy olyannal jött össze, akit kislányként mint orvos kezelt. Gondolom azért lett szemész, mert így nem merülhetett fel senkiben, hogy levetkőztetve is megvizsgálta gyerekként.

De így is elég beteg volt a sorozat készítőinek részéről, hogy így írták meg a karaktert. Gondolom Hollywoodban a hasonló perverzió hétköznapi.

aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kedves Vezető ***** válasza:
63%
Bírtam, a karaktere is életszerű, idősebb pali, megvoltak a saját vívódásai, humora, és végül úriemberként lemondott a saját boldogságáról a másik javára.
aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%

én is bírtam. monica komolykodó, rendmániás karakteréhez amúgy is jobban passzolt egy idősebb faszi. nem is tudom, miért hozták össze chandlerrel, olyan volt a felállás, mintha egy szorongó kisfiú anyja lenne (oké, nyilván elég jó forrást szolgáltatott a komikumhoz).

richarddal végül is azért mentek szét, mert monica gyerekeket akart, richard meg már nem akart többet.

aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát...őszintén én nagyon nem kedveltem. Szerintem Chandlerrel illik össze
aug. 26. 13:38
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

persze, nem kell egyetértenünk.

azt mondjuk én is elismerem, hogy nézői szempontból unalmasabb lett volna monica életének szerelmi oldala, ha együtt maradnak richarddal.

aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
a jóbarátokban egyébként kábé senki nem illett senkihez (csak hát így volt vicces). a valóságban rossnak esze ágában sem lett volna ott hagyni azt a kutató csajt. phoebe végtelen ezós dilijeitől meg rövid úton a falra mászott volna egy földhözragadt rendőr.
aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Igeeen. Nagyon szerettem. Annyira aranyos de férfias volt.


DE 100× CHANDLER!

szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!