Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet keresek, amit a...

Egy filmet keresek, amit a 2000-es években (talán inkább az elején) többször is adott a Filmmúzeum és szerepelt benne Bencze Ferenc, valaki esetleg tud segíteni?

Figyelt kérdés

Nem az Ötödik pecsét című filmet, és nem Bencze Ferenc Wikipedia oldalát keresem.

Néhány filmet már megnéztem, amiben szerepelt, és lehet, hogy adták akkoriban, de nem is ezeket keresem (Forró vizet a kopaszra, Plusz-mínusz egy nap, Gyerekrablás a Palánk utcában, Az erőd)


A filmbe akkor csak belenéztem, jelenetekre nem emlékszem, csak egy kép rémlik, amikor egy udvaron beszélget valakivel.


Azért keresem a filmet, mert annak idején jó filmek voltak ezen az adón, emiatt úgy gondolom ez is jó lehetett. Szóval valaki, aki annak idején nézte ezt a csatornát és van ötlete, az talán tud nekem segíteni. Köszönöm!



#film #mozi #filmmúzeum #benczeferenc #régimagyarfilmek
aug. 23. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok beszédnek sok az alja. Konkrétum a filmről semmi. Google-> Bencze Ferenc filmjei.
aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elkezdtem megnézni minden filmet amiben játszik, egyszer csak meglesz. Viszont, ha valaki nézte régen ezt a csatornát, és emlékszik milyen filmeket adtak, neki talán beugrik, melyik, vagy melyikek lehetnek azok, amik egyáltalán szóba jöhetnek.

Igazából régi tévéújságok is segítenének, mert folyton ismételték a filmeket.

Egyszer, más okból próbáltam keresni régi rtv újságot (interneten, konkrétan az arcanum adatbázisában) de akkor nem voltak fent ilyen tartalmak.

aug. 24. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!