Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tanárok! Titeket zavarna ha...

Tanárok! Titeket zavarna ha az egyik új filmben egy magyar költőt, fekete színész játszana el? Pl. Petőfi Sándort, Szabó Lőrincet.

Figyelt kérdés
aug. 13. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem
aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért nem?
aug. 13. 14:37
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Azt kell indokolni, hogy miért zavarjon.


Ilyen indokot nem tudok. Nem különösebben befolyásolja az életem az, hogy egy művésznek milyen víziója van.

aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Mit értesz az alatt, hogy "zavarna"? Ha történelmileg nem hiteles az ábrázolás, akkor erre kitérnék egy esetleges elemzés során, de nem lennének álmatlan éjszakáim emiatt. Ettől még lehet egy jó film, ha a többi aspektusa hibátlan, ahogy akkor is lehet pocsék, ha minden karakter történelmileg hű, cserébe rossz a forgatókönyv, a rendezés, a színészi játék, az operatőri munka stb.
aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Zavarna. Nem valósághű.

Másban nem zavar, de ha történelmi alkotás, akkor azt szeretem, ha még hasonlít is rá.

aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Engem a kungfuzó Petőfi egy nagyságrenddel jobban zavar. Már csak azért is, mert az alkotónak minden baja van a wokeizmussal, közben ő is ugyanazt csinálja, csak másik irányból.
aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
Nem zavarna. Szerintem ezen már napjainkban nem kellene kiakadni. És a film csak egy fikció.
aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon durva, hogy embereket egy fekete Petőfi nem zavarna. A szovjetek meg nem is szovjetek lennének, hanem nácik, az ókori Róma Egyiptomban lenne, Kleopátra meg igazából férfi, aki nőként él. Végül is, miért is ne.
aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Az angolok is kiakadtak, amikor Pán Pétert egy fekete kisfiú játszotta. Nem azért, mert rasszista vagyok, hanem azért, mert történelmileg nem hű.
aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De Pán Péter nem valódi figura.
aug. 13. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!