Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért érzem így?

Miért érzem így?

Figyelt kérdés

Nemrég néztük meg baráti társasággal a Wallstreet Farkasát. Volt olyan barátom, aki már többször is látta és eléggé pozitív élménnyel van róla. Én viszont miután végignéztem a filmet, csak az jutott eszembe, hogy a főszereplő egyszerűen szerethetetlen. Megcsalja többször is a párját, bántalmaz mindent és mindenkit aki akár a közelébe is megy. Olyan szinten elszívta az agyát, hogy egy ponton már elgondolkodtam azon, hogy ez az ember, hogy nem halt még meg túladagolásban. Volt egy rész amiben egy lejárt drogot próbálnak ki és 20 percen keresztül láthattam azt, hogy egy ember, hogy megy át egy agyatlan állatba. Nah, meg a teljesen felesleges erotikus jelenetekről pedig ne is beszéljek.


Úgy éreztem ez a film direkt sarkít, direkt csak azért mutat ilyen sokkoló jeleneteket, hogy a néző végignézze.


Nem tudom, lehet velem van a hiba hogy nem szerettem, de ha én filmet nézek, szeretek legalább egy kicsit is együttérezni a szerplővel, de itt nem tudtam, konkrétan hányni tudtam volna a karakterétől.



aug. 9. 23:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még nem mondtam, de nálam ott pattant el valami amikor a gyerekét beülteti a kocsiba, hogy ők most lelépnek. Természetesen a főhősünk be van állva. Ki gondolta volna. De még mielőtt elmegy lekever eggyet a feleségének, akit a történet vége felé már sajnáltam.
aug. 9. 23:39
 2/5 anonim válasza:
Ezzel nem vagy egyedül. Én ugyan a teljes filmet sosem láttam, csak jeleneteket belőle, azóta sem győzött meg arról, hogy megnézzem. Rühellem az ilyen típusú filmeket és főhősöket is. Ahogy én láttam túl sok mondanivalója sincsen a filmnek. Teljesen egyet tudok érteni azzal, hogy undoritónak tartottad. Örülök, hogy leírtad a véleményed.
aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A média szereti az ilyen nyomorékokat menőnek beállítani, hogy az ilyen életvitelt reklámozzák.
aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam időközben a dolgon, hogy az emberek miért szerethetik a filmet. A főszereplő kb egy Peter Griffin csak élőszereplős változatban. Illetve, ha úgy vesszük, hogy a szinész direkt egy olyan karaktert adott elő akiről csak rosszat lehet elmondani, akkor a szinészi alakítás ennél jobb nem is lehetne. A szinész jól játszotta, azt az embert akit én a nörtönben szeretnék látni.
aug. 10. 22:57
 5/5 A kérdező kommentje:
*börtönben
aug. 10. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!