Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Boszorkányos (Horror) film...

Sirinor kérdése:

Boszorkányos (Horror) film beazonosításához kérnék segítséget, mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Pár éve láttam egy boszorkányos filmet, amit azóta sem tudok beazonosítani(M.I. sem tudta).

Az alap történet, hogy régen egy kisvárosban egy kisgyereket elítélnek boszorkányságért, ahol több tagú bírói testület rámondja hogy boszorkány és kivégzik. Emiatt átok lesz a falun és x évente(30 vagy 100...) meghalnak a leszármazottai ezeknek az embereknek akik elítélték. A film végén valami nagy harc lesz ahol egy nagy fán próbálja megnyugtatni a főszereplő a boszorkányt. Nem mostani film már, de ezekre emlékszem. Valaki esetleg tud segíteni beazonosítani, vagy jobban emlékszik a részletekre? Köszi



júl. 10. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Curse of the Witching Tree (2015)?

[link]


The Devonsville Terror (1983)?

[link]

júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, a három részes Fear Street-nek a harmadik része volt ez. 1666 volt a másodlagos címe.

Talán erre gondolsz.

júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ezekből egyik sem az. 2000 utáni lesz a film.

Ami egészen biztos:

Egy kislány 8-10 éves korú lehet, akit boszorkányságért halálra ítélnek a múltban egy régi bíróságon, és ezután szedi majd az áldozatait a városból. (Ha jól emlékszem az őt elítélők leszármazottaival kezdi talán)

aug. 9. 11:17
 4/5 A kérdező kommentje:

A második hozzászólónak volt igaza, egy link véletlen az 1. részre dobott át nem a 3.-ra, és való igaz a 3. rész ez a film.

Köszönöm szépen, sokat kerestem. Jó az emlékezeted!:)

aug. 9. 11:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem minhárom részt. Tényleg nagyon hasonlít ez a 3. rész arra amit keresek, elsőre én is azt hittem, hogy az, de nem az. Ebben már fiatal nő a boszorkány, bár a régi idők és a kivégzés megegyezik. De itt nem a boszorkány a főgonosz, hanem a pap.


Amit én keresek filmben:

-Egy kislány, kb. 8-10 éves a boszorkány.

-Egy falusi bíróság elítéli, és kivégzik, amitől nagy düh és ölni vágyás uralkodik el rajta.

-Ha jól emlékszem az akkoriak leszármazottait kapja el sorrendben.

-A végén egy nagy fán van a harc, ott rohangásznak rajta, és úgy sikerül megbékíteni nagy nehezen a boszorkányt(kislány).


Erre tudna valaki ötletet, mi lehet a film címe? Annyit kerestem, de nem találom.

aug. 12. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!