Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez igazi Star Wars Old Republi...

Ez igazi Star Wars Old Republic trailer vagy csak Fanmade/Fake?

Figyelt kérdés

[link]


Remélem, hogy igazi mert sok potenciál lenne benne. Egyrészt elég jó színészek játszanának benne, másrészt bemutatna több sithet is. Ráadásul azokat akik nekem pont a kedvenceim bár én nem róluk vártam filmet, hisz már játékok is készültek róluk. Inkább sorozatot láttam volna róluk.

Változtathatnának is egy kicsit a legendák beli történeten pl. Revan és Malak is át állhatnának később a világos oldalra nem csak Revan és megküzdhetnének végre Darth Nihilus és Sion ellen 2v2 párbajban. És hasonlók, viszont sajnos a Disney a Skywalker korát a valaha készült legrosszabb filmre csinálta meg annyi kreativitásuk nem volt, hogy ne Palpatine legyen megint a főgonosz, újszerű ellenséges seregeket csináljon vagy Anakint megjelenítsék erő szellemként. Örüljünk neki ha Disney összetudja ebből is hozni egy rosszabb/kiforratlanabb SW film szintjét olyat amit a 2,4,7 részek tudtak nyújtani és nem süllyedünk megint 9. Rész szintig. Vagy ahogyan az Akulitusban sincs benne Darth Plageous vagy Tenebrae. Gondolom a Lucas Film felirat az nem jelent semmit. Attól mèg ugyanúgy a Disney fog felelni a filmért vagy trilógiáért. A folytatás trilógia elé is lucasfilm volt írva.



júl. 10. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Címben ott szerepel, hogy "Concept"


Feltöltő: strider HD (és nem a Disney)


Leírás:

This is my STAR WARS: The Old Republic - Teaser Trailer (2025) Keanu Reeves, Tom Hardy | Concept that would star Keanu Reeves and Tom Hardy. I portray through "A.I." what it could look like if they made an hollywood A/B live-action movie. I hope you enjoy and if you like it please like, comment and subscribe for many more videos like this weekly.


Tehát nem, nem igazi.

júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!