Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, néhány...

Kharon00 kérdése:

Keresek egy filmet, néhány hete láttam (kb. 2024. május vagy június). Sajnos a címét nem tudom, emlékeim szerint francia és az elmúlt 6-7 évben készülhetett. Mi a film címe?

Figyelt kérdés
Arról szól, hogy egy tanárnő új iskolába kerül, néhány napon belül pedig sztrájkba kezdenek a tanárok. Az új tanárnő, a technika elvállalja az ügyeletet. Később kiderül, hogy egy korábbi diákja öngyilkos lett a nagy nyomás miatt. Az ügyelet alatt alternatív módszereket alkalmaz, s a különböző platformokon élő diákok közösséget kezdenek alkotni. A kövér kisfiú kosarazni kezd, kifestik a tantermet, főznek a suliban, stb. Az egyik fő motívum az, hogy az egyik színesbőrű diáklányt feltaláló versenye nevezik, amelyet meg is nyer. Ide suttyomban ment, mert az igazgató ellenezte, vagy valami ilyesmi. A segítséget előre is köszönöm.

#tanár #feltaláló #sztrájk #öngyilkos diák
júl. 10. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak egy lázálom volt?:D
júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valószínüleg nem volt lázálom. A lányommal néztem és ő szeretné újra megnézni. :)
júl. 11. 09:59
 3/5 anonim válasza:
Facebookon van "keresek egy filmet" csoport, esetleg próbáld meg ott, hamar ki szokták találni az adott filmet.
júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot. Be is léptem a csoportba. :)
júl. 12. 09:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Meglett esetleg?
júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!