Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a The boys 4. évada?

Miről szól a The boys 4. évada?

Figyelt kérdés
Elég összevisszának érzem eddig ezt az évadot ( rég láttam az előző hármat ). Például az 5. részben jelenik meg először ez a szupereket ölő vírus, amiről eddig nem volt szó és el se magyarázzák, hogy hogy jöttek rá. Lehet látnom kellett volna a Gen V-t? Valaki összefoglalná ezt az uccsó évadot!?

jún. 28. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Minden évad ismétli önmagát. Az évad elején ki akarják csinálni a gonosz szuperhősöket, de ez valamiért nem jön össze, majd az évad végére minden visszaáll a kiindulási állapotba és ez már a negyedik kör.

Teljesen mindegy, hogy mi ez a vírus, mert az évad végére valahogy felszívódik és az 5. évadban megint minden kezdődik előről.

jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez most nem olyan erős. kezd kifulladni de már csak 1 évad lesz és befejezik
jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző évadban Soldier-boy (katonasrác) körül szólt, a csapat rá jött hogy él, és hogy egy igazi baszó gép mint Homelander (hazafi), megpróbálták megszerezni őt Hazafi ellen, röviden erről szólt az egész évad


Utolsó évadban a csapat megölhette volna Katonasráccal Hazafit, végül Katonasrác ellen fordúltak, mivel a Hazafi fiát is megakarta ölni, Butcher meg ezt nem akarta, amúgy Butcher neve is vajon le van fordítva a szinkronosba? Hentes?:D


Végül Katonasrácot nem ölték meg, hanem sikerült el altatni, vissza zárták komába felügyelet alatt, közben Mave (csodanő másolat) elvesztette egy szemét, és mindenki azt hiszi, hogy hősiesen halt meg Katonasrác ellen, de amúgy nem halt meg, barátnőjével titokba el hagyta az országot.


A szupereket ölő vírus a Gen V sorozatból jött, én megnéztem a Gen V sorozatot, de nekem nem tetszett, mivel tinik ott a szereplők így teljesen más a hangvétele, de ettől függetlenül rá nézhetsz hátha bejön neked, direkt így le se lövöm miről szól ez, lényeg hogy a Vírus innen van.


Mostani évad meg, 5 rész óta azon vannak, hogy a fej robbantós nőt kicsinálják, mivel ha a kampánya sikerül, akkor ő lesz az amerikai elnök, így majd új szuper embereknek kedvező törvényeket akar behozni (közbe meg mint mindig, Hazafit is ki akarják nyírni).

jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3as vagyok


amúgy ja nekem se tetszik a mostani évad, szerintem is gyengébb mint a többi

jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!