Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Oroszlánkirályban ki a...

Az Oroszlánkirályban ki a többi kisoroszlán apja?

Figyelt kérdés
Az megvan, hogy Simba apja Mufasa és anyja Sarabi, így ő a trónörökös meg minden. De a többi kicsinek ki az apja? Nincs egyetlen más felnőtt hím oroszlán se a mesében (mármint míg Simba kicsi). Illetve ott van Zordon, de ő meg gonosz, és sötétebb is a bundája, a kicsik meg mind sokkal világosabb szőrűek, még Simbához képest is. Tudom, hogy a valóságban a falka minden egyes kicsinyének a falkát vezető hím az apja, sőt, ha átveszi a falkát egy másik hímtől, sajnos megöli a kicsiket, annyira fontos neki a vérvonal. Tehát ennek alapján is az összes kisoroszlán apja Mufasa kell, hogy legyen, de akkor meg Simba a féltestvérével jön össze, ami, lássuk be, eléggé meredek.

jún. 28. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul a valóságban az oroszlánok nem énekelnek mindenféle dalokat. De még beszélni sem tudnak.
jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, viszont szülei a mesében is vannak a kicsiknek, vagyis továbbra is fennáll a kérdés: hol vannak az apák?
jún. 28. 13:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Ok, bigott.

Mégis miért kéne hozzá apa? Egy transz oroszlánnő is meg tudja őket termékenyíteni.

jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést 😂😂😂
jún. 28. 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy a valóságban a falka minden egyes kicsinyének a falkát vezető hím az apja"


Nem példátlan, hogy hím testvérek együtt vezetnek egy falkát és mindkettő szaporodik. Nyilván ez a kérdés szempontjából lényagtelen, mert ez csak annyit jelent, hogy testvérek/féltestvérek mellett szóbajön az unokatestvérség is. Ami kb az a helyzet, ami a második részben állt elő.


Amúgy meg ilyen szempontból maga az alapkonfliktus is lényegtelen, mert a valóságban Mufasa és Zordon vagy egyenrangúak lettek volna, vagy a másik nem is lenne (másik falkát vezetne).

jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az sokkal hihetetlenebb, hogy nem ették meg Pumbát vagy a növényevőkk ott hajlongtak előttük. A valóságban a növényevők megölték volna a kisoroszlánt és nem ünnepelték volna a születését.
jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6: hát igen, ez is elgondolkodtatott engem. Főleg, hogy van, amelyik állat odaviszi a kicsinyét is, mikor mennek köszönteni a kis Simbát. Hát nem tudom, melyik az az anya, ilyet tenne. A Pumbás dolog nagyon extra, de egyszer láttam egy természetfilmet, amelyikben pont ez volt, hogy oroszlán egy növényevővel bandázott hosszasan, meg is védte más ragadozók elől, de végül egyszer nem sikerült megmentenie sajnos, és levadászta egy másik oroszlán.

Szóval ezeken is agyaltam, de még talán be lehet tudni annak, hogy mese.

jún. 28. 14:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért Pumbáék először elég komolyan be voltak fosva Simbától is, meg Nalától is.
jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8: na igen, Nala meg akarta enni! Simbától meg kiskorában is megijedtek.

Tovább gondolva ezt: Timon és Pumba a barátaik lettek, a végén még a Trónszirten is ott állnak, és más varacskos disznókat meg esetleg ezek után is levadásznak? Ez is elég kemény azért…

De az apás a csúcs.

jún. 28. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!