Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én nem értem az oroszlánk...

Csak én nem értem az oroszlánkirály körüli nagy fényezést?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja mennyire jó mese stb, én is látam gyerekkoromba de sose értettem miért övezi ekkora imádat? Annyira szerintem közel sem jó...

2022. máj. 31. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Ízlések és pofonok. Ennyi. Ezt nem kell túl ragozni.

Neked nem jön be, másnak meg igen.

2022. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem is a legtúlértékeltebb rajzfilm.
2022. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Egyessel értek egyet, ugyanezt akartam írni. Számomra 10/10.


Ez ilyen.

2022. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Gyerekkorodba lehet imádtad, csak már ködös a kép. Felnőtt fejjel a legtöbb mese nem köt már le, pedig régen Hófehérkétől kezdve a Vacakon át millió mesét láttam gyerekkoromba, ma meg thriller/krimi/horror vonalról le se lehet lökni. Ilyen ez.
2022. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk ez sem függ össze feltétlenül #4-es. Persze értelek, én is dráma/krimi/thrillert nézek már legtöbbször, de pl a Pixar animációs filmjeit mindig megnézem. Ezek között is vannak nagyon jók, nem korhoz kötött. A tv-re gyártott mese az nyilván már. Pl Scooby doot meg Ed, Edd, Eddyt már nem tudnék nézni, nem az én korosztályomnak szól, de az animációs filmek között sok olyan van, ami gyerekeknek és felnőtteknek is egyaránt készül.
2022. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Isti22 ***** válasza:
82%

Szerintem elsősorban az Y-generációsok fényezik nosztalgiából.

De amúgy érdemes felnőtt fejjel is megnézni, nem rossz egyáltalán. Kicsit arányt tévesztett, a Bambi jobban hozza a témát, de nem rossz.

2022. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Az alaptörténetét rengeteg film stb feldolgozta már így clishésnek tűnhet egy mai fiatal számára
2022. jún. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól sikerült Hamlet feldolgozás gyerekeknek. Ha a felnőtt, véresebb változatra vagy kíváncsi, nézd meg Az Északi-t :)
2022. jún. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos 65%-os lepontozó itt is itt van. De ha megemlítem, hogy miért nem bannolják már a francba, akkor én kapom az ívet a gyakoritól, hogy ne szóljak bele a munkájukba és törlik a hozzászólásom, de továbbra sem történik semmi ezzel kapcsolatban. Vicc... Mondjuk az is vicc, hogy létezik a világon ember, akinek az teszi ki a szórakozása egy részét, hogy itt szándékosan lepontoz mindenkit. Tudom, ezzel a kommentemmel pont a célját éri el, de ha senki nem szól érte, akkor mikor fog változni bármi is?
2022. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami nagy népszerűségnek örvend a művészetben ill. a szórakoztatóiparban, legyen az film, könnyűzenei előadó, vagy akár könyv, az rendszerint "túlértékeltnek" számít.

Én is van amit annak érzek, pláne, ha tolják is ezerrel az ember szemébe-fülébe mindenhol, de hát ez van, és mindig is így volt.

Egyébként részemről nem érzem túlértékeltnek az Oroszlánkirályt. Az egyik legjobb Disney alkotás. Felnőtt fejjel is meg tudom nézni, ellentétben a sok mai CGI-s "csodától", amelyektől a falat vakarom, olyannyira idegesítőek számomra.

2022. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!