Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha van filmes ötletem, de...

Ha van filmes ötletem, de nincs pénzem illetve tudásom megvalósítani, el tudom adni az ötletet?

Figyelt kérdés
Animációs, olyan szintű mint a shrek, jégkorszak stb.

#sikeres #ötlet #komoly #Végre egy jó film ilyen sok idő után #Jó befektetés
máj. 2. 17:37
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyébként tele lesz csattanóval és a végén a legnagyobbal, sőt a vége megelőlegezi az új rész jövetelét, mindkettőnek, mert nem fér bele egy filmbe, ezért 3 részes lesz. A forgatókönyve az elsőnek kész, a 2. és 3.-nak csak nagyvonalakban kész.
máj. 2. 17:39
 2/21 A kérdező kommentje:
Világsikerű lesz, lekörözi, a Shreket, Jégkorszakot, csizmás kandúrt. És néhány szereplő előtörténetének külön filmet lehetne csinálni, mint a Gruban a minyonok, vagy shrekben a csizmás kandúr.
máj. 2. 17:41
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha nincs legaláb 50-60 hasonló kérdés az oldalon, egy sem. De még mindig nemleges a válasz.
máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezer okot felsoroltunk már, csak egyet említek:

Hogyan tudod magadnak megtartani? Ha nem mondod el, mire fizessenek? Ha elmondod, akkor meg miért?

máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem meg az egészet hogy logikus legyen vagyis a 3. részből vezettem le az első kettőt, ezt sok filmes elrontja. A csattanók is ilyen elven tudnak majd jól működni. Muszáj voltam csinálni egy jót, mert nem láttam még számomra 10-es filmet.
máj. 2. 17:45
 6/21 A kérdező kommentje:
Vajon ellopnák az ötletet, ha odaadom a forgatókönyvet?
máj. 2. 17:46
 7/21 A kérdező kommentje:
Biztos le lehet védetni.
máj. 2. 17:46
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerinted?
máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én még nem láttam ilyen kérdést.
máj. 2. 17:47
 10/21 A kérdező kommentje:
Megrajzoltam a karakterek jó részét is már.
máj. 2. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!