Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lenne egy film ötletem,...

Lenne egy film ötletem, lehetséges bármi módon megvalósítani?

Figyelt kérdés
Tehát van egy történetem, amiből egy jókis film lehetne (thriller). Beszéltem pár igényes film kedvelő emberrel, szerintük is remek lenne:) Van bármi megoldás rá, hogy ebből megvalósítás is születhessen?
2010. nov. 6. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

ha van egy rakás pénzed és időd, akkor talán...

menj olyan sulikba, ahol ilyenekkel foglalkoznak, lehet, hogy híres filmrendező leszel :D

2010. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2010. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Levédeted a forgatókönyved szerzői jogát,majd elküldöd mindenkinek aki él és és mozog,külföldre is lefordítva.

Aztán lesed a telefon,hátha csörög.Kb így működik.

2010. nov. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnos magyarországon ez kb esélytelen, tekintve, hogy itt nagyon mostohán bánnak a műfaji filmekkel, pláne thrillerrel. igény lenne rá biztos, csak épp soha nem kapnál ilyesmire támogatást. nálunk csak a nézhetetlen művészfilmekre és a kertévék gagyijaira jut pénz... ez van, sz@r a finanszírozási rendszer.

ha komolyan gondolod, akkor valóban védesd le a könyvedet, és külföldi ügynökségeket, filmgyártó cégeket keress meg, ahol magasabb színvonalú a filmgyártás.

2010. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!