Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Loki utolsó...

Mit gondoltok a Loki utolsó részéről? (Spoiler)

Figyelt kérdés

Én még nem jutok szóhoz, ez kellett az MCU-nak, remélem hogy innentől ez ilyen lesz.


Nem tudom elhinni hogy az összes Lokinak mindig egy fennkölt cél kellett, és végül ide jutott Loki (ezt jó értelemben mondom). Kicsit szomorú vagyok, de ez így volt szép.



2023. nov. 10. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú rész igen.


Azt nem tudod, hogy lesz még új évad, vagy 2 volt és ez a legvége?

2023. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a vége, de Lokit még biztos látni fogjuk.
2023. nov. 10. 14:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, én nem igazán értettem az egész végét.
2023. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mit nem értettél? Elmagyarázhatom ha tudom a választ
2023. nov. 10. 17:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3# vagyok.

Szóval, először is azt tudni kell, két gyerek mellett néztem a részeket, így lehet 1-2 rövidebb jelenet kimaradt ami 1-2 dolgot talán megmagyarázna, de ebben sem vagyok biztos :)

Először is, Lokira hogy nem hatottak az időfonó leágazásai, ha mindenkit megsemmisítettek, őt miért nem ?

Hogy lehetett Lokiból újra " Loki az isten " ? Hiszen ami időt töltött a TVA-ban, addig erre egész a sorozat végéig nem volt lehetősége. ( meg a TVA-ban a varázslat sem működik )

Aztán egyszer csak kisétált oda ahol mindenki meghalt volna és újra az Isten Loki lett.

És hogy vehette át a Megmaradó helyét ?

És még egy dolog : tulajdonképpen melyik volt a szent idővonal ? Az amin a Marvel filmek is haladtak- haladnak ?

Nem tudom mennyire érthetően írtam, de nekem annyira kuszák ezek a dolgok, hogy talán még megfogalmazni sem tudom jól.

2023. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A varázslat újra működött már kb 3-4 rész óta, mivel vissza kapcsolta OB, már nem tudom miért de erre emlékszem hogy még meg is kérdezte hogy vissza kapcsoljam? mert akkor minden mágia vissza tér, és ekkor Szilvi meg Loki egyszerre rá vágta hogy igen


Az idő cucc azért nem hatott rá a végén mert már annyira kifejlesztette az időcsúszó képességét, bocs nem tudom magyarba mi volt a neve, ugye szépen lassan láttuk hogy tud időt utazni készülék nélkül, megtanulta használni a képességet, a vége felé már időt is tudott megállítani, így gondolom maga az idő cucc se törölte el


a szent idő vonal igen az amin a filmek haladnak tovább


a végét nem tudom hogy én jól értettem-e, de nekem az jött le hogy a varázslattal a készülékből, talán fonó a magyar neve? kiszabadította a szálakat, mivel elpusztította a gépet, a szálak kijöttek de megrongálódtak, így elkezdte mágiával helyrehozni őket, majd össze gyűjtötte az összes szálat és végül el vitte onnan hogy ne okozzanak gondot, és így a szálak is megmaradnak


nekem amúgy tetszett a rész, sőt az egész évad tetszett, jó volt

2023. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ ! Így nagyjából összeállt bennem is a kép a történtekről :)
2023. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A végén Loki lett Yggdrasil, ezért mutatták azt a fát is, az lenne a világ fája.
2023. nov. 10. 22:37
 9/16 anonim ***** válasza:

hát, igy nem fognak hiányozni neki a barátai? meg, mindig fognia kell igy a kábeleket, nem szabad el engedje?

Szilvit ezer féle módon meg lehetett volna állitani hogy ne ölje meg a megmaradót. de hát, akkor nem lett volna érdekes a lezárás :D

jó volt Loki ujra loki ruhában látni. szerintem jó volt


ami nem tetszett az lenyesett világban a többi Loki, és a felhő sárkány. tehát az a rész nekem meg se történt. jobb lett volna ha a többi Lokit is ugyanaz a szinész játsza mint Kanget a megmaradót, dehát lehet kellett egy ilyen komolytalan vicces rész is.

2023. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

+ja és, remélem Lokit látni fogjuk még más filmekben is

de akkor elengedi a kábeleket... :DDD

2023. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!