Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem pofátlanság a...

Csak szerintem pofátlanság a sok reklám a moziban film előtt ha az ember nem keveset fizet a jegyért ?

Figyelt kérdés
Ma már azért nem pár száz forint egy jegy.Úgy gondolom,ha kifizezek egy jegyért több ezer forintot akkor ne kelljen 20 perc reklámot néznem,ráadásul nálunk pofátlanul akkor kezdik a reklámokat amikor kezdődik a film.(pl 8 órától "kezdődik" a film az igazából 8 óra 20 perckor kezdődik a reklámok miatt)
2023. aug. 8. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Én a cringe marvel/szuperhős film előzetesek miatt nem járok már több éve moziba. Habár a tini nindzsa teknőcökkel kezdődött. Emlékszem, hogy nagyon kínos volt megnézni az előzetesét kötelezően a film előtt és csak rosszabb lett idővel. Soha nem teszem ki magam hasonló traumáknak.
2023. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen elég nagy pofátlanság részükről. Vetítsék őket a film kezdése előtt ésha egyszer a film 8 kor van kiírva kezdésnek akkor kezdődjön is akkor.
2023. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

"Ma már azért nem pár száz forint egy jegy"

Viszont abból sok esetben minimális, vagy épp semmi bevétele nincs a mozinak.

2023. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, riogatás volt csak de a kertévékkel kapcsolatban olvastam egyszer egy írást arról, hogy „inkább fizetnénk, de ne legyen reklám”. És erre a szakember válasz az volt, hogy ennyibe meg ennyibe kerülne a havi díj csatornánként. Az összegre nem emlékszem, de több ezer forint. Nem, összesen, hanem csatornánként.

Lehet, hogy a reklámmentes mozi megfizethetetlen lenne. Most láttam az Oppenheimert. Fél ház volt, pedig új. Másfélszeres jegyárat kifizetnének ugyanennyien? Vagy még többet?

2023. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Az a 10 perc, ami elmegy az előzetesekkel, nagyban hozzájárul, hogy nem kell még többet fizetned a mozijegyért. És a mozit is segíti, hogy később is visszamenjél, mert valamelyik filmet érdekesnek találnod.

Plusz azért is kell, hogy tényleg mindenki beérjen a film kezdetére, mert nagyon sokan nem számolnak azzal, hogy bizony a büfében is várni kell.

2023. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Az Oppenhiemer előtt 30 perc reklám és előzetes volt. Nem tudom mennyire gyakori, de tíz oercért szerintem nem is lenne ez a kérdés.
2023. aug. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 ahol te nézted, ott lehet. Nálunk minden film előtt 10 perc reklám van, függetlenül attól, hogy milyen hosszú az adott film
2023. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
#1 miért mi a bajod a marvelel
2023. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!