Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Angyalkáztunk órán, ez pofátla...

Angyalkáztunk órán, ez pofátlanság lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap angyalkáztunk (kihúztuk egymás nevét egy sapkából, és akit kaptunk annak kell venni ajándékot). De egyik oszt. társam nem volt, és az a lap, amit neki húztunk elveszett, ezért a tanárnak óra végen el kellett mondani, hogy kit húztál. Sajnos nekem pont a tanárt sikerült húznom, és kénytelen voltam neki elmondani. Eléggé letörtem emiatt, mert ennek a lényege a meglepetés. Pofátlanság lenne, ha cserélnék valaki mással, és annak venném az ajándékot (karácsonyra)?



2017. dec. 5. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, úgyis kiderült volna, hogy ki húzott kit, mert mindig elmondják egymásnak végül.
2017. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most már ne cseréld el, a meglepetés nagyobb része szerintem maga az ajándék. Na meg sok sikert, mert nekünk mindig az ofő ajándéka volt a legnehezebb, főleg a 2000 forintos kerettel, amit megbeszéltünk előre.
2017. dec. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne cseréld el,a tanár majd azt fogja hinni,hogy nem szeretnél ajándékot venni neki.
2017. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!