Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett a Meg 2 ?

Hogy tetszett a Meg 2 ?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nem tetszett. Rég nem láttam ennél nagyobb hülyeséget.

Pl. Amikor Jonas 7500m mélyen kimegy búvár ruha NELKUL uszkalni, komolyan mondom dühömben azon gondolkodtam hogy felálljak és kimenjek a teremből. Főleg ahogy még ki is kéri magának "Ez nem így működik, a halak sem hordanak búvár ruhát" :DDDDDDD

Szánalmas volt.

Az első résznek is voltak bugyutaságai de annak legalább volt értelme és lehetett rajta rendesen izgulni, fordulatos volt. Ez csak egy szimpla akció film. A karakterek egyszerűek és unalmasak, azok az ősi kis dínók meg elég értelmetlenek voltak: az elején a mélytengerben úszkálnak de azért gond nélkül feljonnek a szárazföldre is. Ostobaság.

Arról meg már nem is beszélek hogy a trailer a teljes filmet lelövi.



#film #mozi #szórakozás #megalodon #MEG 2 #Cápás filmek
2023. aug. 5. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem néztem Meg (😄), mert borzasztóan gagyi filmek vannak mostanában, tehát alapból az a csoda, ha jó, nem az, ha szar. Kokainmedve és társai után egy újabb gyöngyszem...


[link]

2023. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Még mindig a legjobb megalodonos film marad:

https://www.youtube.com/watch?v=XE2qu51DHZ4

2023. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez is egy tipikusan olyan film, ami nem veszi komolyan saját magát. Neked sem szabad. Ha nem gondolkozol, csak kikapcsolod az agyad, akkor lehet élvezhetó, szórakoztató 2 óra. Ha azon agyalsz, hogy ez mennyire nem reális (semennyire), akkor természetesen nem.
2023. aug. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Mikor az első részt néztem és a cápa épp a Kínaiakat habzsolta, csak én éreztem azt hogy úgyis vannak elegen?


De tényleg, az már olyan szintű arctalan tömeg hogy talán már a valóságban sem izgatna. Kb olyanok voltak mint a planktonok.

2023. aug. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Még nem láttam, de később, nem moziban meg szeretném nézni. Jason Statham kedvenc, szóval meglátjuk. Az, hogy mennyi valóságtartalma van, nem kérdés: semmi. De a többi menő szuperfilmek sem különbek. Mitől értelmesebb egy Marvel vagy egy DC, egy Star Trek vagy egy Jurassic izé. Kitaláció, szórakoztatás. Vagy vevő vagy rá, vagy nem. Nem úgy kell ezeket a filmeket nézni, hogy valóságtartalmat, ne adj Isten értelmet keresünk bennük. Szórakoztatásra szánták, kinek bejön, kinek nem. Eldöntjük, ha megnéztük. Amúgy meg nincs olyan, hogy mindenkinek tetszik. Ahogy nőből sincs ilyen, filmből sincs. Én nem emésztem magam ilyen kérdéseken, amikor ilyen típusú filmet nézek. A történelmi vagy az életrajzi filmek nyilván mások. Bár sokszor azok is elmásznak a szórakoztatás irányába. De ez a film nem olyan, ezért biztosan megnézem.
2023. aug. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Látom sokan félreértettek. Nem arról van szó hogy minden jelenetben logikát próbálok keresni, hiszen nyilván egy Hollywoodi filmről beszélünk, elég gyakori a bugyutaság. Én pont nem az vagyok aki ilyeneken fenn szokott akadni. A probléma az hogy az első részben megugrottak egy szintet amit most a 2.részre teljesen elhagytak. Nem értem miért kell állandóan rendezőt váltani, vagy ha már megteszik akkor próbálják meg azt a szintet tartani. Nagyon sok ígéretes franchise-t tesznek tönkre mostanában Pl ezt is.

Nyilván addig nem értitek miről beszélek amíg nem láttátok a filmet.

2023. aug. 7. 14:57
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nagyon tetszett, leginkabb ocsem varta mert hat o a capas, de sajnaltam hogy par szinesz lemaradt az elso reszbol.. nem akarok spoilerezni, moziba neztem kicsit para volt nehol
2023. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Iszonyat gagyi film. A Flash ezerszer jobb volt pedig nem bírom annyira a szuperhősös filmeket.

Kínaiak a lényeg itt... Baromi unalmas ahogy kinaiul dumált alatta. Tudják jól hogy kellett bele egy amerikai nagy fő karakter. Bár én nem is bírom ezt a színészt. Szóval az amcsi celeb nélkül tudják a kínaiak hogy a kutya nem nézné meg. Muszáj volt a lánya is félig kínai legyen.

Nem az értelmét kell benne keresni oké. Köszönjük a nagy tanácsot. Senki se azt kereste ebben a csodás filmben. Gagyi.. Az egész úgy ahogy van.

Biztos tömegeket vonzott.. Megvan a közönsége ennek is. Meeee-ee-ee!

Aztán mindenki boldog lehet.

2023. aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok


Most néztem meg végre. Jason Statham nagy kedvenc, szóval általában szívesen nézem a filmjeit. Nagyon vártam a bombőzó kínai csajt, de csak egy fénykép erejéig jelent meg, amit kevésnek találtam. Az első részből való kislány viszont idegesített, intézkedett feleslegesen. Úgy volt beállítva, hogy a strandon csak ő látta át a dolgokat és mindenki más képtelen volt önálló akaratra. A sztorit nem elemzném , mert nincs rajta mit feszegetni. Olyan, amilyen minden ilyesmi rémfilm: hülyeség. De lagalább szórakoztató volt és élveztem a magam módján.

2023. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!