Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem szeretik az idősebbe...

Miért nem szeretik az idősebbek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Na szóval a problémám a következő lenne, nem értem hogy a szüleim miért nem szeretik az animációs sorozatokat,( a felnőtteknek szólóra gondolok pl: south park,family guy,Simpson család stb. Akárhányszor én ezeket nézem mindig ilyeneket mondanak: már megint ezt a baromságot nézed,ennek semmi értelme,idiótaság stb. de ha megkérdem hogy mi bajuk van vele csak annyit mondanak: látom rajta hogy baromság.

Egyszerűen nem tudom felfogni mit nem lehet szeretni ezeken, ja és nem öregek a szüleim (40 körül vannak).


2010. okt. 6. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemcsak kor kérdése. De van egy szabály, amit mindenkinek meg kellene szívlelni: "ízlésről nem szabad vitatkozni." (Egyébként én sem vagyok mai gyerek, az általad felsoroltak közül a Simpson családot nagyon díjazom, a többit nem...)
2010. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert mi lenne ha mindenkinek egyforma ízlése lenne, na akkor megölnék az emberek egymást, mert mindenki egyre vágyna. Nem szoktam senkit lehurrogni, bármit néz. Így téged sem hurrognálak le. A te dolgod, a te ízlésed és kész.
2010. okt. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én sem szeretem, pedig 15 éves vok :D

najó, a south parkot szeretem :P

2010. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy mindenkinek más az ízlése, de amiből nem látunk csak pár másodpercet mért kell egyből leírni ?
2010. okt. 7. 00:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ők már nem tudnak azon röhögni, hogy valami szarul megrajzolt figurák káromkodnak vagy épp komoly dolgon poénkodnak...pl. betegségek, vallás stb. lehet velem van a baj de azon én se tudok röhögni ha az AIDS-en röhögnek...Gondolom a szüleid is érettebbek annál hogy ezen viccelődjenek.
2010. okt. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha viszont nem látnak belőle sokat akkor már az is döntő hogy a South Park nak elég igénytelen a megrajzolása mintha valaki a paintbe vágta volna össze gyors pár perc alatt...Ennyi elég sok embernek hogy baromságnak gondolja. Ugyan ez a Simpsonékra mert sokan ha meglátják hogy sárgák az emberek el is kapcsolnak.
2010. okt. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csak arra akartam célozni, hogy ez nem korfüggő.
2010. okt. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A felsoroltak közül mindegyiket megnéztem,de csak egyszer..

Nem tudom,nekem nem jön be ,igaz olyan 5-6 évesen már nem szerettem a minimaxot :)

2010. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bocs,kimaradt 15/f az uccso :)
2010. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!